کد خبر: 1047178 A

وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:

وزیر آموزش و پرورش در دیدار با امام جمعه رشت گفت: بیش از ۳۰۰ هزار کانال با محتوی دینی و فرهنگی در شبکه شاد فعالیت می‌کنند.

به گزارش ایلنا، محسن حاجی میرزایی در دیدار با امام جمعه رشت، شبکه شاد را محیطی امن برای تبادل اطلاعات دانش آموزان دانست و اظهار کرد: بیش از ۳۰۰هزار کانال با محتوای دینی و فرهنگی در این شبکه تشکیل شده است. 

حاجی میرزایی خاطرنشان کرد: هدف اصلی ما این است که هیچ دانش آموزی از آموزش دور نماند و به تحصیل خود ادامه دهد. 

وی افزود: در کنار بستر شبکه شاد برای دانش آموزانی که به هر دلیل فاقد اینترنت یا وسایل ارتباطی هوشمند هستند، تاکید شده تمامی آن دانش آموزان از راه‌های دیگری همچون تلویزیون، رادیو و بسته‌های آموزشی مورد آموزش کامل قرار گیرند. 

آیت‌الله رسول فلاحتی، امام جمعه رشت نیز در این دیدار اظهار کرد: نظام آموزشی ما در مدارس و دانشگاه‌ها و در حوزه‌های علمیه، با وجود شرایط کرونایی تعطیل نشد و این به پاس مجاهدت‌های بی‌دریغ فرهنگیان عزیز است. 

وی با بیان اینکه قبل از کرونا در روستاهای دوردست نیز معلمانی برای تدریس به دانش آموزان حضور می‌یافتند، گفت: حال که امروزه این شرایط فراهم نیست، می‌بایست از سایر راه‌ها برای آموزش استفاده کرد. 

آیت‌الله فلاحتی یکی از وظایف مهم آموزش و پرورش را پیش بینی سازوکارهای لازم برای تربیت دانست و افزود: برای تربیت کودکان در مهدکودک‌ها اتاق فکری از اساتید حوزه و دانشگاه تشکیل دهید.

 

آموزش و پرورش امام جمعه اینترنت تربیت کودکان نماینده ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر