کد خبر: 1047100 A

​سامانه تلفنی باشماره ۱۸۰۰ صبح امروز با حضور مصطفی کاظمی اسفه مشاور عالی و مدیرکل دفتر شهردار تهران و مناف هاشمی معاون حمل و نقل و ترافیک راه اندازی شد.

به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران، در این مراسم ضمن بازدید از بخش‌های مختلف سازمان، در مرکز کنترل و نظارت هوشمند، نحوه کنترل و مانیتورینگ رفتار تاکسیرانان برای سرویس‌رسانی به شهروندان پایتخت تشریح شد و نسبت به افزایش گشت‌های بازرسی خطوط در روزهای پایانی سال تاکید گردید. 

محمد روشنی، مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران ضمن تشریح وارایه گزارشی از نحوه فعالیتها، اقدامات، برنامه‌های درپیش رو بهمراه چالش‌های این سازمان افزود: تاکسیرانان و توجه به درخواست‌های آن‌ها اصلی‌ترین هدف سازمانیست بنابراین درتلاش هستیم تا باروش‌های وابزارهای نوین ارتباطی بستر مناسب برای شنیده شدن صدای آن‌ها فراهم سازیم. 

وی گفت: نوسازی ناوگان و افزایش نرخ کرایه دو موضوع با فراوانی بالای پیام دریافتی است که اهتمام جدی در باره هر دو موضوع به صورت ویژه در دستورکار دو معاونت سازمانی قرار گرفته است. 

وی در بازدید بخش نوسازی ناوگان گفت: با توجه به ضرورت تکریم تاکسیرانان در مراجعات سازمانی و تصریح پاسخگویی به آن‌ها واحد نوسازی به محل جدیدی جنب ورودی سازمان منتقل شد و تمام فرآیندهای جاری جهت اطلاع‌یابی اولیه و پاسخ به سوالات متداول آنان در بدو ورود بابرپایی میزخدمت، نصب اطلاعیه‌های مورد نیاز شفاف‌سازی می‌گردد. 

 مصطفی کاظمی اسفه؛ مشاورعالی و مدیرکل دفترشهردارتهران ضمن ابلاغ پیام تشکر و قدردانی دکتر حناچی شهردار محترم تهران در آستانه ورود به سال 1400 وآرزوی توفیق و سلامتی برای فعالان این بخش، با قرائت صلوات و فاتحه برای درگذشتگان کرونایی سازمان تاکسیرانی خاطرنشان ساخت: امیدواریم سال جدید را بتوانیم با رویکرد‌های جدید به حوزه حمل و نقلی منجمله تاکسیرانی آغاز کنیم. 

وی بااشاره به فشار بالای اقتصادی به اقشارضعیف‌تر جامعه گفت: شرایط فعلی تابع جنبه‌های اقتصادی می‌باشد که در بخش‌های حمل و نقلی به ویژه تاکسی منجر به وارد شدن فشار بیشتری به آن‌ها وضرورت توجه جدی‌تری را به دنبال دارد. 

 کاظمی ضمن برشمردن مشکلات سه گروه ویژه رانندگان حمل و نقلی در بخش تاکسی و اتوبوس و مترو رانندگان اضافه کرد: امروز اولین نوبت برای واکسن کرونا در سازمان بهشت زهرا در حال انجام است و باید تلاش کنیم گروه‌های حمل و نقلی و به ویژه رانندگان برای تزریق واکسن کرونا در اولویت باشند و در این گروه قرار بگیرد. 

همچنین در ادامه این مراسم دکتر مناف هاشمی، معاون حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به توجه ویژه نسبت به معیشت رانندگان از تصویب افزایش نرخ کرایه‌های سال آتی در شورای اسلامی شهر تهران خبرداد و گفت: از ابتدای ورودم به حوزه حمل ونقل وترافیک توجه به سختی کار وتوجه به معیشت رانندگان تاکسی جزو اولویت‌های کاری قرارداشته باشد. 

در این مراسم اولین تماس تلفنی با سامانه صدای تاکسی باشماره ۱۸۰۰ برقرار شد و مهندس کاظمی آرزوی برکت از خداوند متعال برای تاکسیرانان وتلاشگران این عرصه از خداوند خواستار شد. 

براساس این گزارش، در این مراسم معاون حمل ونقل وترافیک و مشاورعالی ومدیرکل دفتر شهردار از۱۰ تاکسیران برجسته بامحوریت‌های مختلف تقدیر به عمل آمد.

تاکسیرانی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر