کد خبر: 1045848 A

سرپرست پایگاه هفتم پلیس آگاهی از دستگیری سارق موبایل قاپ خبر داد و گفت: متهم با ۲۵ شاکی روانه دادسرا شد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه "هوشنگ کاکاوندی" بیان داشت: اوایل آذر ماه امسال پرونده ای با موضوع سرقت گوشی تلفن همراه از طریق کلانتری ۱۱۶ مولوی به پایگاه هفتم پلیس آگاهی ارجاع  و برای رسیدگی تخصصی در اختیار  تیم مبارزه با کیف قاپی قرار گرفت.

وی عنوان کرد: چکیده پرونده نشان از این داشت، راکب و ترک نشین یک دستگاه موتورسیکلت سرقتی سوژه را شناسایی، سپس ترک نشین موتورسیکلت  پیاده شده و در فرصتی مناسب گوشی را از شهروندان قاپیده و متواری شده اند.

سرپرست پایگاه هفتم پلیس آگاهی ابراز داشت: کارآگاهان در ادامه ضمن تعامل با کلانتریها و استفاده از ظرفیت گشت یگان ضربت سرکلانتری و گشت کلانتری ها اقدام برای دستگیری سارقان اقدام که در نتیجه این عملیات پلیسی، دهم بهمن ماه امسال ماموران کلانتری به یک دستگاه موتورسیکلت مشکوک و با تعقیب و گریز انجام شده سرنشین به اسم ناصر دستگیر و تحویل پایگاه هفتم شد.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه راکب موتورسکیلت منکر جرم ارتکابی بود و علت فرار را ترس از ماموران و نداشتن کارت گواهینامه اعلام می کرد، اضافه کرد:  با بررسی تصاویر صحنه های سرقت و ... متهم چاره ای جز اعتراف نداشت و به ارتکاب سرقت های متعدد با همدستی فردی به نام کامران و فروش اموال مسروقه به فردی بنام قربان اعتراف کرد.

سرهنگ کاکاوندی افزود: تا کنون ۲۵ تن از  مال باختگان متهم را شناسایی و دستگیری سایر متهمان و مرتبط با پرونده در  دستور کار قرار دارد.

سرپرست پايگاه هفتم پليس آگاهی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر