کد خبر: 1045351 A

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری گفت: ماموران ۱۱۳ بازار، یک سارق حرفه‌ای مغازه را با ۳ فقره سرقت شناسایی و دستگیر کردند و بدین ترتیب راز سرقت‌های یک میلیاردی بازار تهران فاش شد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «دوستعلی جلیلیان» بیان داشت: در پی وقوع سرقت از مغازه عطر و ادکلن در بازار بررسی موضوع در دستور کار تیم عملیات کلانتری ۱۱۳ بازار قرار گرفت. 

وی عنوان کرد: ماموران پلیس تحقیقات گسترده‌ای را در این زمینه آغاز کرده تا اینکه متوجه شدند فردی قصد فروش مقادیری اموال مسروقه را به یک مالخر دارد. 

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران با اشاره به هماهنگی‌های قضائی، ادامه داد: تیم عملیات پلیس با حضور در محل موردنظر متهم را هنگامی که قصد فروش این اموال را داشت، دستگیر و به اداره پلیس منتقل کردند. 

این مقام انتظامی اظهار کرد: متهم در تحقیقات‌های فنی و پلیسی، لب به اعتراف گشوده و پرده از راز ۳ فقره سرقت ادکلن‌های گرانقیمت از مغازه‌های بازار پرده برداشت و با بازرسی از مخفیگاه متهم ۱۴۰ عدد ادکلن گرانقیمت به ارزش تقریبی یک میلیارد و ۲۰۰ میلیون ریال کشف شد. 

سرهنگ جلیلیان با بیان اینکه مال باختگان این پرونده شناسایی و متهم با دستور مقام قضائی روانه زندان شد، ابراز کرد: مغازه داران حتما پس از قفل شیشه‌های سکوریت مغازه از درب‌های فلزی نیز استفاده کرده تا مجرمان در رسیدن به اهداف شومشان ناکام بمانند.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر