کد خبر: 1043950 A

وزیر آموزش و پرورش مطرح کرد:

​وزیر آموزش و پرورش در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی استان‌ها، یکی از شاخص‌های مهم مدیران را توانایی بسط دادن و پیوند با دیگران برشمرد.

به گزارش ایلنا، محسن حاجی میرزایی، در بیستمین گفت و گوی تخصصی تعلیم و تربیت با مدیران کل نوسازی استان‌ها با بیان این که موضوع جلسه امروز جز مهم‌ترین موضوعات مورد توجه و در زمره دغدغه‌های روزانه من است، اظهار کرد: یکی از مهم‌ترین مهارت‌های کلیدی و راهبردی مدیران، توانایی برقراری ارتباط است. 

وی افزود: در این زمینه با کاستی روبرو هستیم و باید قدرت ترکیب شوندگی را افزایش دهیم؛ باید بتوانیم به صورت هم افزا کار کنیم. باید مراقبت کنیم در تفکیک وظایف ساختارها به تجزیه امور منجر نشود. برای تحقق امور باید توانایی کارکردن با یکدیگر را مد نظر قرار دهیم. 

حاجی میرزایی در ادامه یکی از شاخص‌های مهم مدیران را توانایی بسط دادن و پیوند با دیگران قلمداد کرد و افزود: شاخص مهم این است که ارتباط عمیق و همکاری داشته باشیم؛ این یک مهارت مهم و کلیدی است. 

وزیر آموزش و پرورش با اشاره به این که افراد باید بتوانند ارتباطات شبکه‌ای را مدیریت کنند، از مدیران کل نوسازی استان‌ها خواست تا این موضوع را به عنوان یک هدف مهم تلقی کنند. 

وی در پایان درباره طرح آجر به آجر افزود: درخواست دارم برای اجرای این پویش، مشارکت عمومی را برانگیزیم تا شوق توجه به مدرسه و تمرین جلب همکاری عمومی را افزایش و انسان‌ها را به این کار عادت دهیم. 

آموزش و پرورش تعلیم و تربیت شاخص مد استان ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر