کد خبر: 1043929 A

رئیس سازمان زندان‌ها طی پیامی تاکید کرد؛

رئیس سازمان زندان‌ها در پیامی روز مددکار اجتماعی را به جامعه مددکاری بویژه مددکاران شاغل در زندان‌ها تبریک گفت.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور، محمدمهدی حاج محمدی در پیامی روز مددکار اجتماعی را تبریک‌گفت. 

متن پیام به شرح ذیل است: 

بسم الله الرحمن الرحیم 

همکاران پرتلاش، مددکاران مهربان سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور سلام و درود فراوان بر شما که تسکین آلام دردمندان را پیشه خود ساخته‌اید و با تأسی از امیرالمومنان حضرت علی (ع) اول مددکار هستی، بی‌فکر آلام زندانیان و خانواده‌هایشان سر بر بالین آسایش نمی‌گذارید. 

امروزه مددکاران اجتماعی سازمان با تمرکز بر نقش‌های حمایت یابی، قادرسازی، میانجی گری، آموزش، راهنمایی و مشاوره در حرفه مددکاری اجتماعی، هدف توانمندسازی زندانیان و خانواده‌های ایشان را در مقابله با مشکلات دنبال می‌کنند و با نگاهی همه جانبه به مقوله اجتماعی شدن و اتخاذ رویکردهای نوین در حوزه مددکاری اجتماعی، به توسعه سبک زندگی سالم و ارتقای سطح رضایتمندیشان در مراحل بعد از آزادی، کمک می‌کنند. 

در این راستا ضمن تبریک به مناسبت خجسته سالروز میلاد مولای متقیان حضرت علی (ع) که در کشور ما روز «مددکاری اجتماعی» نام گرفته است؛ بر این باورم که با توسعه مددکاری اجتماعی حرفه‌ای و بهبود شاخص‌های عملکردی آن می‌توان بار هزینه‌ای مادی و معنوی نظام زندانبانی کشور را به صورت چشمگیری کاهش داد. از این رو به بهانه روز مددکاری، ضمن ارج نهادن و سپاسگزاری قلبی از تلاش‌های مجاهدانه و بی‌وقفه شما عزیزان؛ هدیه ناقابلی نیز تقدیمتان خواهد شد. 

محمدمهدی حاج محمدی 

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور

 

جامعه حضرت علی زندان شاخص مددکاران اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر