کد خبر: 1043510 A

فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی از حضور به موقع مرزبانان و مهار آتش سوزی در محل خودروهای حامل مواد سوختی در پایانه مرزی ماهیرود خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار" علی اصغر مسروری" در تشریح این خبر بیان داشت: دو تانکر سوخت هیدروکربن سنگین در سایت منطقه ویژه اقتصادی واقع در پایانه مرزی ماهیرود به علل نامعلوم دچار حریق می شوند که با اقدام به موقع مرزبانان از گسترش آن به دیگر تانکر های مواد سوختی و گاز جلوگیری شد.

فرمانده مرزبانی استان خراسان جنوبی با بیان اینکه مدیریت صحنه در حادثه آتش سوزی مهمترین اصل در به وجود آمدن یک بحران است، تصریح کرد: نیروهای واکنش سریع مرزبانی حاضر در پست کنترل و مراقبت مرزی ابتدا از ورود خودروهای سنگین به محوطه پایانه مرزی جلوگیری و در ادامه خودروها، تجار، کسبه و کارگران شاغل را به سمت بیرون از محل هدایت تا خودروهای امداد رسان و آتش نشانی بتوانند مأموریت خود را به نحوه مطلوب انجام دهند.

وی افزود: خوشبختانه این حادثه با سرعت عمل نیروهای مرزبانی، امدادی و دیگر دستگاه ها حادثه جانی در پی نداشت و تنها مصدوم این حادثه که دچار سوختگی شده بود با بالگرد به مراکز درمانی شهرستان بیرجند منتقل شده است.

فرمانده مرزباني استان خراسان جنوبي
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر