کد خبر: 1042678 A

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا با بیان اینکه علاوه بر پاکسازی معابر و رفع گره های ترافیکی برای تسهیل در تردد خودروهای امدادرسان، در امر توزیع اقلام مورد نیاز مردم حادثه دیده در کنار امدادگران هلال احمر و دیگر نهادهایی که در این زمینه فعال هستند، کوشا بوده و آماده خدمت رسانی به زلزله زدگان "دنا" هستند.

به گزارش ایلنا، سردار "محمد شرفی" جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا در دیدار با "حسین کلانتری" استاندار کهگیلویه و بویراحمد ضمن ابراز همدردی با همه شهروندان عزیزی که در این حادثه به نوعی آسیب دیده اند از  آمادگی نیروی انتظامی در برقراری تامین نظم و امنیت و همچنین امدادرسانی به مردم زلزله زده "دنا" خبر داد.

وی با بیان اینکه از لحظه های اولیه بعد از این حادثه مدیران استانی بلافاصله امداد اولیه را انجام دادند؛ مسیرها و معابر بازگشایی شد و تیم های ارزیابی به موقع سر صحنه رسیدند، افزود: نیروی انتظامی هم به لحاظ رسالت و ماموریت هایش در تمام فرآیند این کار از ساعات اولیه حادثه به عنوان اولین سازمان در صحنه حضور داشته و براساس برنامه ریزی صورت گرفته از جمله بحث امدادرسانی اولیه در کنار مردم هستند.

 جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی وظیفه تامین نظم و امنیت به ویژه حراست و حفاظت از اموال مردم را که تحت تاثیر زلزله قرار گرفتند بر عهده دارد.

وی با اشاره به اینکه ماموران نیروی انتظامی علاوه بر پاکسازی معابر و رفع گره های ترافیکی برای تسهیل در تردد خودروهای امدادرسان، در امر توزیع اقلام مورد نیاز مردم حادثه دیده در کنار امدادگران هلال احمر و دیگر نهادهایی که در این زمینه فعال هستند، کوشا بوده و آماده خدمت رسانی هستند، ادامه داد: این خدمات همچنان تا رسیدن به نقطه مطلوب و ایجاد رفاه نسبی برای این عزیزان ادامه خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،"حسین کلانتری" استاندار کهگیلویه و بویراحمد نیز در این دیدار ضمن تشکر و قدردانی از زحمات ماموران نیروی انتظامی اظهار داشت: ماموران نیروی انتظامی از همان لحظات اولیه حادثه درکنار نیروهای امدادرسان با سعه صدر، صبر، درایت و نگاه راهبردی یار و یاور مردم عزیز بوده و مشغول خدمات رسانی به عزیزان هستند که جای تشکر و قدردانی دارد.

جانشین معاون هماهنگ کننده ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر