کد خبر: 1042677 A

جانشین فرمانده مرزبانی:

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا در بررسی آخرین وضعیت مرزهای جنوب شرق کشور، گفت: یک مرزبان برای موفقیت در مأموریت‌ها، باید مملو از عشق به کشور، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم باشد و مرزنشینان نیز مرزبانان را پناهگاه و نقطه امن خود بدانند.

به گزارش ایلنا، سردار "جلال ستاره" با حضور در یگان های مرزی هنگ زابل، آخرین وضعیت امنیتی مرزهای جنوب شرق کشور را مورد بررسی و ارزیابی قرار داد.

جانشین فرمانده مرزبانی ناجا در این بازدید در جمع مرزداران گفت: خدمت در مناطق مرزی خصوصاً در استان حساس و پهناور سیستان و بلوچستان با شرایط جغرافیایی خاص، حقیقتا یک نوع جهاد در راه خداست و شما مرزداران غیور علی رغم وجود سختی ها و مشکلات، جانانه از مرزهای ایران عزیز حراست و پاسداری می‌کنید و این زحمات شما در درگاه خداوند بدون اجر و پاداش نمی‌ماند زیرا شما با ایثار و فداکاری امنیت و آسایش را برای مردم به ارمغان آورده‌اید.

وی افزود: یک مرزبان برای موفقیت در مأموریت‌ها، باید مملو از عشق به کشور، نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و مردم باشد و مرزنشینان نیز مرزبانان را پناهگاه و نقطه امن خود بدانند.

سردار ستاره ادامه داد: مناطق مرزی خصوصاً در جنوب شرق کشور همواره می‌تواند آبستن حوادث و اتفاقات باشند و ما در مجموعه مرزبانی باید در تمامی لحظات آماده پاسداری و حراست از مرزهای میهن عزیزمان باشیم و با توکل به خداوند و تلاش در جهت کسب آموزش‌های لازم، به بهترین شکل مأموریت‌ هایمان را انجام دهیم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است؛ بازدید از گروهان‌ها، پاسگاه ها و برجک‌های هنگ‌ مرزی زابل، ارزیابی وضعیت آموزشی مرزداران، بررسی نقاط حادثه خیز و خلأهای مرزی، ارزیابی رعایت دستورالعمل‌ها و اجرای طرح‌های عملیاتی، بررسی روند اجرای طرح عمران مرز و... از دیگر برنامه های بازدید سردار "ستاره" از مرزهای شمالی استان سیستان و بلوچستان بود.

جانشين فرمانده مرزباني ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر