کد خبر: 1042352 A

در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورا صورت می‌گیرد؛

اعضای شورا در دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورا به ادامه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهران می‌پردازند.

به گزارش ایلنا، ادامه بررسی لایحه بودجه ۱۴۰۰ شهرداری تهرلن فردا سه‌شنبه پنجم اسفند ماه در دویست و هفتادو پنجمین صورت می‌گیرد. 

در ابتدای این جلسه نطق پیش از دستور جلسه توسط محمد سالاری رییس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا قرائت می‌شود. 

سپس بررسی نامه فرماندار تهران در خصوص اعتراض هیئت تطبیق به مصوبه «الحاق یک تبصره به عنوان تبصره چهارم ذیل بند (و) ماده چهارم مصوبه نحوه محاسبه و دریافت عوارض صدور پروانه ساختمانی نظارت فنی و عوارض استفاده موقت در شهر تهران» در دستور کار قرار می‌گیرد. 

همچنین ادامه بررسی لایحه «ادغام دو معاونت برنامه ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی» صورت خواهد گرفت. 

سپس ادامه بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص «بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران» انجام می‌پذیرد. 

در ادامه لایحه شهردار تهران در خصوص «اساسنامه‎‌های ۱۹ سازمان وابسته به شهرداری تهران و آیین‌نامه‎‌های مالی و معاملاتی و اداری و استخدامی سازمان‎های شهرداری تهران» و طرح «دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه‎‌های ساختمانی» مورد بررسی قرار خواهند گرفت. 

همچنین لایحه دیگر شهردار تهران در خصوص «تعیین و اخذ خسارت و حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران» بررسی می‎شود. 

در ادامه نیز لایحه شهردار تهران در خصوص «اصلاح ماده دوم مصوبه تامین منابع مالی پایدار سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی و راهکارهای ارتقاء کمی و کیفی تجهیزات و آموزش شهروندان شهر تهران» مورد بررسی قرار می‌گیرد. 

به گزارش معاونت ارتباطات و امور بین الملل شورای اسلامی شهر تهران، از سوی دیگر بررسی صورتجلسه پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران و نیز تعدادی پرونده پلاک ثبتی باغات در دستور دویست و هفتاد و پنجمین جلسه شورا قرار دارد.

شورای شهر تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر