کد خبر: 1041493 A

رییس سازمان بهزیستی کشور از واریز ۵۰۰ تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان کمک هزینه معیشتی به مددجویان این سازمان در زلزله سی سخت خبر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، وحید قبادی دانا رییس سازمان بهزیستی کشور در خصوص اقدامات صورت گرفته در پی وقوع زلزله در استان کهگیلویه و بویر احمد و شهرستان های دنا و سی سخت  و روستاهای اطراف گفت: حدود یک هزار ۵۰۰ خانوار از مددجویان سازمان در این منطقه ساکن هستند.

وی ادامه داد: همکاران ما در استان از ساعات اولیه سرکشی به منازل را آغاز کرده‌اند و برآورد آسیب‌‌های حاصله انجام شده است. جهت جبران خسارات علاوه بر کمک دولت به خانواده‌هایی که منزل مسکونی آنها آسیب دیده سازمان بهزیستی برای خانواده‌های تحت پوشش مبلغ ۲۰ میلیون تومان را به صورت بلاعوض برای تعمیرات و نوسازی منازل آسیب دیده پرداخت خواهد کرد.

رییس سازمان بهزیستی کشور خاطرنشان کرد: تا پایان روز جمعه منازل حدود ۲۰۰ خانوار مورد بازدید قرار گرفت بلافاصله نماینده ویژه رییس سازمان و مدیرکل بهزیستی استان در منطقه حاضر شدند.

قبادی دانا تصریح کرد: امروز نیز مبلغی بین ۵۰۰ هزار تا یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان برای هر خانوار به عنوان کمک هزینه معیشتی به کارت بانکی یک هزار و ۵۰۰ مددجوی تحت پوشش در منطقه زلزله زده واریز می‌شود. امیدوارم با فعالیت همه مردم نوعدوست شرایط بهتری برای مردم در این منطقه ایجاد شود.

رییس سازمان بهزیستی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر