کد خبر: 1041358 A

شهردار منطقه ۱۱ گفت: در راستای برنامه‌های استقبال از بهار، روز گذشته ۴۰۰ نهال مثمر در بوستان رازی غرس شد و بیش از یکهزار نهال تا پایان هفته در سایر بوستان‌ها کاشته می‌شود.

به گزارش ایلنا، روز گذشته شهردار منطقه ۱۱ به همراه جمعی از معاونان و مدیران و شهروندان ساکن در محله‌های مرکزی شهر تهران، با کاشت ۴۰۰ نهال مثمر در بوستان رازی به استقبال بهار رفتند. 

نصراله آبادیان شهردار منطقه ۱۱ در حاشیه آیین درختکاری بوستان رازی که هرساله از سوی اداره فضای سبز این منطقه برگزار می‌شود؛ گفت: با توجه به فرا رسیدن ماه اسفند و زمان مناسب برای کاشت نهال ۴۰۰ نهال مثمر شامل درختان میوه‌های انار، آلبالو، گیلاس، هلو، زرد آلو، گردو و نارنج با حضور شهروندان کاشته شد. 

او همچنین با بیان این که تا پایان همین هفته بیش از یکهزار نهال در بوستان‌های منطقه کاشته خواهد شد؛ افزود: هفته گذشته نیز ۷۵ نهال نارنج با حضور شهروندان در محله شیخ هادی کاشته شد. 

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۱،  به گفته شهردار منطقه ۱۱ پیش از این ۳۰۰ درخت چنار با بن ۴۰-۳۵ سانت در طرح نهضت درختکاری در خیابان‌های معیری و امام خمینی (ره) غرس شد و ۱۴ هزار پیاز گل لاله نیز به منظور ارتقای منظر شهر در میدان‌های پاستور و حر کاشته شده است.

 

منطقه ۱۱ نهال کاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر