کد خبر: 1040469 A

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ از کشف ۵ میلیارد ریال کالای قاچاق در بازدید از مغازه‌ای در حوالی «خیابان جمهوری» خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «علی اصغر محمودیان» با اعلام این خبر اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر دپو تعدادی کالای قاچاق در مغازه‌ای در حوالی خیابان «جمهوری»، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی تهران قرار گرفت. 

وی بیان داشت: با رصدهای اطلاعاتی و بررسی‌های میدانی مشخص شد که خبر دریافتی صحت داشته و نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت. 

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ با بیان اینکه تیمی از کارآگاهان پلیس امنیت اقتصادی به همراه نماینده وزارت صمت از مغازه مذکور بازدید کردند، افزود: در این بازدید تعداد ۴۳ دستگاه لوازم خانگی قاچاق از قبیل ۲۲ دستگاه ماشین لباسشویی و ظرفشویی، ۱۹ دستگاه جاروبرقی، ۲ دستگاه ماکروویو فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف شد. 

این مقام انتظامی توضیح داد: متصدی مغازه که اظهار بی‌اطلاعاتی از قاچاق بودن کالاهای کشف شده می‌کرد معترف شد، کالا متعلق به یکی از آشنایان وی می‌باشد که اکنون در شهرستان بسر می‌برد. 

سرهنگ محمودیان با اشاره به اینکه کالای کشف شده تحویل سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران شد، افزود: کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند. 

وی خاطر نشان کرد: کشف جزئیات پرونده و دستگیری مالک اموال کشف شده در دستور کار قرار دارد.

جانشین پلیس امنیت اقتصادی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر