کد خبر: 1040245 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از اجرای طرح "ضربت ۳ " درشهرستان های غرب استان و کشف ۱۸۰ میلیارد ریال انواع کالای قاچاق خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "کیوان ظهیری" بیان داشت: با اجرای طرح عملیاتی "ضربت ۳ " با هدف دستگیری سارقان، مالخران و کشف کالای قاچاق در ۶ شهرستان تابعه غرب استان تهران در ۷۲ ساعت گذشته، ۹۶ دستگاه خودرو و موتورسیکلت مسروقه کشف و به پارکینگ انتقال داده شدند.

وی با اشاره به کشف ۱۰ میلیارد ریالی انواع لوازم شوینده های تقلبی، تصریح کرد: کشف ۴۸ فقره انواع کلاهبرداری و دستگیری ۲۴ نفر کلاهبردار از سطح ۶ شهرستان غرب استان تهران از دیگر نتایج مهم اجرای این طرح بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با بیان اینکه پس از اقدامات اولیه و شناسایی سارقان، با هماهنگی مقام قضائی با اجرای بیش از ۱۸۰ حکم قضائی،۵۳۷ فقره انواع جرائم سرقت کشف شد، بیان داشت: در راستای اجرای این طرح  ۳۳۲ سارق دستگیر شدند که ۱۶۶ نفر آز آنها سارق بار اولی بودند.

سردار ظهیری با اشاره به اینکه در راستای اجرای این طرح ۲۴ باند بزرگ سرقت و جرائم خشن منهدم شدند، بیان داشت: در طول اجرای این طرح ۲ فقره قتل فجیع کشف و ۱۱ نفر قاتل نیز دستگیر شدند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه اجرای طرح عملیاتی "ضربت ۳ " در غرب استان تهران به طور مستمر و جدی در حال پیگیری است، گفت: کشف انواع کالاهای قاچاق به ارزش ۱۸۰ میلیارد ریال در شهرستان های غرب استان تهران از دیگر نتایج این طرح بود.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران بیان داشت: از زمان اجرای طرح ضربت ۲، در ۴۵ روز گذشته تا شروع طرح ضربت ۳، تعداد چهار هزار و ۵۵۵ فقره انواع سرقت کشف و دو هزار و ۵۴۴ سارق نیز دستگیر شدند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس،‌سردار ظهیری در پایان از شهروندان خواست: تا در صورت مشاهده موارد مشکوک  موضوع را با شماره تلفن ۱۱۰به پلیس اطلاع دهند.

گفتنی است؛ با هماهنگی های انجام شده با مقام قضائی، تمامی متهمان پس از تکمیل پرونده به دادسرا معرفی شده تا به جرایم آنها رسیدگی شود.

فرمانده انتظامي غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر