کد خبر: 1040241 A

رئیس نهاد رهبری در دانشگاه‌ها خبر داد؛

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها از برنامه ریزی این نهاد برای ازدواج دانشجویی و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان خبر داد.

به گزارش ایلنا به نقل از نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها، حجت‌الاسلام و المسلمین مصطفی رستمی در جلسه مشترک هیأت رئیسه نهاد با مسئولان دفاتر دانشگاهی استان گیلان گفت: استان گیلان مسائل و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد و بنده تقاضا دارم که با وجود تمامی این مسائل همکاران ما به آن هدف مقدس که دفاع از انقلاب و نمایندگی دین در جامعه جوان کشور است، توجه بیشتری نمایند و مأموریت‌های خود را با تمام توان انجام دهند.

وی در جلسه مشترک هیأت رئیسه نهاد با مسئولان دفاتر دانشگاهی استان گیلان گفت: نکاتی که دوستان مطرح کرده‌اند نکات کاربردی و پیشنهادات خوبی بود که باید در بخش‌های مختلف نهاد بررسی شود. یکی از تحولات اخیر نهاد، فعال کردن شورای راهبردی نهاد است که در ذیل آن ۵ کارگروه در حوزه‌های مختلف جلسه تشکیل داده و پیشنهادات شما عزیزان در این کارگروه‌ها مورد ارزیابی قرار می‌گیرد و ممکن است به تصمیم‌های مهم منجر شود.

رئیس نهاد نمایندگی رهبری در دانشگاه‌ها در ادامه افزود: بخشی از پیشنهاداتی که ارائه شد به تصمیم‌های اجرایی بر می‌گردد؛ ما از نظر بودجه دچار مشکلاتی هستیم اما با این وجود تلاش شده که کارها به بهترین نحو صورت بگیرد. چابک‌سازی نهاد هم یکی از موضوعاتی است که در حال پیگیری است. طرح‌ها و برنامه‌هایی هم در معاونت فرهنگی سیاسی در موضوع ازدواج دانشجویی و حوزه علوم اسلامی دانشگاهیان در حال برنامه‌ریزی است که با قدرت و اهتمام بیشتری ان‌شاءالله دنبال خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: استان گیلان مسائل و پیچیدگی‌های خاص خودش را دارد و بنده تقاضا دارم که با وجود تمامی این مسائل همکاران ما به آن هدف مقدس که دفاع از انقلاب و نمایندگی دین در جامعه جوان کشور است، توجه بیشتری نمایند و مأموریت‌های خود را با تمام توان انجام دهند و ما را از نکات، نظرات و پیشنهادات خودشان بهره‌مند کند.

ازدواج انقلاب جامعه علوم اسلامی برنامه ریزی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر