کد خبر: 1040195 A

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران:

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران مدیریت اجساد را در شرایط بحران کرونا در کلان شهر تهران موفقیت‌آمیز و از افتخارات شهرداری تهران دانست و گفت: مدیریت سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا با در نظر گرفتن همه جوانب و با استفاده از تجربیات گذشته به خوبی توانست این بحران بی‌سابقه و غافلگیرکننده را مدیریت کند و در قیاس با سایر کشورهای جهان موفق‌تر عمل کرد و انصافا درخشید.

به گزارش ایلنا، «امیر محسنی» در جمع پرسنل سالن‌های تطهیر سازمان بهشت زهرا (س) تصریح کرد: مدیریت در شرایط بحرانی کرونا بسیار پیچیده و دشوار است و تا کسی در این شرایط کار نکرده باشد متوجه اهمیت موضوع نمی‌شود. 

 مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران به همراه سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و جمعی از پیشکسوتان ورزشی کشور و مدیران شهری در روز سه شنبه ۲۸ بهمن ماه ۱۳۹۹ با حضور در جمع پرسنل سالن‌های تطهیر سازمان بهشت زهرا (س) ضمن تکریم و تقدیر از خدمات یکساله این عزیزان در بحران کرونا با آنان گفت‌وگو کردند. 

مدیرعامل سازمان ورزش شهرداری تهران در این دیدار گفت: در زمانی که زلزله بم اتفاق افتاد من در رفسنجان مسئولیتی داشتم و آن شرایط سخت و دشوار را کاملا به یاد دارم. مدیریت در چنین شرایطی پیچیدگی‌های خودش را دارد و شما لازم است که در لحظه تصمیماتی به موقع و با کمترین درصد خطا را اتخاذ کنید. 

521

 محسنی افزود: در شرایط همه‌گیری کرونا ترس و نگرانی در میان شهروندان جامعه بسیار بالا رفت و مصداق آن نیز خالی شدن اماکن ورزشی و فرهنگی است که با آن مواجه هستیم. این سختی‌ها در بهشت زهرا (س) چند برابر است و همکاران ما در مجموعه آرامستان بهشت زهرا (س) در پیکان مواجه با این ویروس هستند و خطر کار در این مکان به مراتب بالاتر است. 

او ادامه داد: در کنار کادر درمان بیشترین فشار و دغدغه را مدیریت و پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) دارند و با عشق، ایثار و ازخودگذشتگی که در وجود این عزیزان موج میزند توانستند باعث افتخار آفرینی در حوزه مدیریت بحران در کشور شوند و در میان کشورهای دنیا حرفی برای گفتن داشته باشند. 

 محسنی با اشاره به این مطلب که همکاران سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا با جان خود بازی کردند و در صف اول مبارزه با این ویروس قرار دارند، گفت: این خدمات‌رسانی و تکریم شهروندان به بهترین شکل ممکن و با بیشترین رضایتمندی برای کل مجموعه شهرداری تهران قابل افتخار است. 

522

در ابتدای این دیدار سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) و شهردار حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) گزارش کاملی در مورد نحوه خدمات‌رسانی و تکریم خانواده‌های داغدار و همچنین اقدامات یکساله صورت گرفته و مدیریت بحران کرونا در سازمان بهشت زهرا (س) را ارائه کرد و بر ترویج و توسعه امر ورزش در بین پرسنل سازمان و تجهیز امکانات ورزشی در بهشت زهرا (س) با توجه به شرایط ویژه کاری این عزیزان و ارائه خدمات ورزشی، ارتقاء سطح تندرستی و روحیه ورزشی در بین پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) تاکید کرد و از همراهی سازمان ورزش شهرداری تهران در این خصوص تقدیر کرد.

بهشت زهرا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر