کد خبر: 1039977 A

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ، از واژگونی یکدستگاه سواری ام وی ام در اتوبان یادگار و فوت راننده آن به علت شدت جراحات وارده خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "احسان مومنی" در خصوص این خبر اظهار داشت: ساعت ۲۳:۰۰ روز گذشته، در مسیر اتوبان یادگار  یک دستگاه سواری ام وی ام  به علت سرعت زیاد با جداول کناری اتوبان برخورد و سپس واژگون می گردد.

رئیس اداره تصادفات پلیس پایتخت با بیان اینکه عدم توانایی راننده در کنترل خودرو مزید علت این حادثه بوده بوده، گفت: این بی احتیاطی  باعث شده ام وی ام   به سمت جداول کشیده و پس از یک برخورد شدید، واژگون  شود.

وی افزود: متاسفانه در این حادثه  در اثر شدت ضربه راننده این خودرو در دم فوت نموده و ۲ نفر از سرنشینان  نیز مصدوم می گردند.

این مقام انتظامی گفت: بلافاصله پس از دریافت این خبر تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، در محل حادثه حاضر شدند و با ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار  به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

وی افزود : با حضور عوامل امدادی  و اورژانس در موقعیت خودرو از موقعیت خارج شد و عوامل اورژانس توانستند مصدومین را به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل نمایند .

بنابراعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب، مومنی گفت: به همین علت، در این محدوده شاهد بار سنگین ترافیک بودیم که با تلاش همکاران و خارج کردن این وسیله از موقعیت تصادف بار ترافیکی کاهش یافت و ترافیک به وضعیت قبل بازگشت.

این مقام انتظامی به رانندگان توصیه کرد: هنگام رانندگی با سرعت مقرره حرکت نمایند و از عجله و شتاب خودداری نموده با توجه کافی  و با دقت لازم در معابر تردد نموده و حتما  از کمربند ایمنی استفاده کنند .

موُمنی اظهار داشت: امیدواریم با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی توسط کلیه کاربران ترافیک شاهد وقوع چنین حوادث تلخی در سطح معابر شهر تهران نباشیم.

رییس اداره تصادفات پلیس راهور تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر