کد خبر: 1039892 A

فرمانده نیروی انتظامی از همراهی و همدلی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد وگفت : در تخصیص بودجه به پلیس باید دولت و مجلس تجدید نظر کنند.

به گزارش ایلنا، سردار "حسین اشتری" در نشست تعاملی مجمع نمایندگان مردم استان همدان در مجلس شورای اسلامی و استاندار همدان ضمن گرامی داشت یاد و خاطره  شهدا و تبریک حلول ماه رجب اظهار داشت: از اهتمام جدی که نمایندگان مجلس، استاندار و اعضاء شورای تامین درسراسر کشوربرای رفع مشکلات مردم دارند تشکر و قدردانی می کنم، انصافا کارهای خوبی انجام شده اما به هر حال تا رسیدن به ایده آل ها فاصله داریم که ان شاء الله با اهتمام جدی مسئولان مشکلات مرتفع می شود.

فرمانده نیروی انتظامی از همراهی و همدلی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی تشکر و قدردانی کرد وگفت : در تخصیص بودجه به پلیس باید دولت و مجلس تجدید نظر کنند.

سردار اشتری با بیان اینکه فرماندهان و کارکنان نیروی انتظامی و وظایف خود را به نحو احسن انجام می دهند تاکید کرد: انتظار ما از مجلس شورای اسلامی بسیاربالا است.

ارشدترین مقام انتظامی کشوربا اشاره به اینکه نیروی انتظامی در طول یک سال اخیر به صورت صد در صد پای کار بوده افزود : پلیس نیاز به پشتیبانی دولت و مجلس شورای اسلامی جهت انجام ماموریت های محوله دارد .

وی با بیان اینکه واقعا کارهای خوبی توسط همکارانم در حوزه تامین و حفظ نظم و امنیت در استان همدان انجام شده که جای تشکر و قدردانی دارد، خاطر نشان کرد: به هر حال همانطور که در این جلسه نیز مطرح شد نیازهایی برای بهبود و رسیدن به شرایط مطلوب تر وجود دارد که نیروی انتظامی با تمام توان سعی می کند خلاء ها را برطرف کند.

سردار اشتری با اشاره به اینکه بعد از کادر درمانی در بحث کرونا نیروی انتظامی درگیر ترین دستگاه در این امر است ، یادآور شد: حدود 540 هزار نفر روز از کارکنان نیروی انتظامی از ابتدای طرح کنترل تردد و با توجه به  محدودیت های کرونایی در سطح کشور مشغول فعالیت و خدمت رسانی به مردم عزیز هستند که از این بابت خدا را شاکریم که این توفیق را داشته که با تمام وجود خدمتگزار مردم باشیم.

وی با اشاره به اینکه مردم استان همدان هم در دوره دفاع مقدس و هم در سال های بعد از پیروزی انقلاب اسلامی همواره ثابت کردند که مردمی متدین، انقلابی و ولایی هستند، گفت: ان شاء الله با حمایت ، همراهی و همدلی یکدیگر بتوانیم گامی موثر در جهت رفع مشکلات برداریم.

مهندس "سید سعید شاهرخی" نیز در این نشست ضمن قدردانی و سپاسگزاری از خدمات ارزنده و البته متنوع نیروی انتظامی در اقصی نقاط استان، اظهار داشت: خدا را شاکرم که از نظر اقبال عمومی اقدامات پلیس مورد توجه عموم قرار گرفته و در حقیقت مردم با حضور نیروی انتظامی احساس آرامش می کنند.

استاندار همدان با تقدیر و تشکر از اقدامات شایسته نیروی انتظامی تصریح کرد: امروز با تلاش ناجا، کشور ما از امن ترین کشورهای دنیا محسوب می شود.

این مقام مسئول تاکید کرد: وفاق، همدلی و هماهنگی بین مسئولان استان همدان و همراهی مردم با ناجا سبب شده تا این استان یکی از امن ترین استان های کشور باشد.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، گفتنی است، "نشست تعاملی مجمع نمایندگان مجلس شورای اسلامی و استاندار همدان با فرمانده ناجا" با حضورجمعی از معاونان پلیس های تخصصی در سالن فجر ستاد ناجا برگزار شد که در این جلسه نمایندگان مجلس ضمن تشریح نیازمندی های انتظامی استان خود، آمادگی خود را در راستای تقویت پلیس اعلام کردند.

فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر