کد خبر: 1039771 A

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران با تأکید بر لزوم توجه به شاخص‌های علمی و فنی استاندارد و آینده‌نگری در اجرای پروژه‌ها گفت: مجموعه مدیریت شهری با برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری‌های مؤثر توسعه شهرها را سرعت می‌بخشد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، عبدالرضا چراغعلی در آیین افتتاح پروژه‌های قرچک اظهار داشت: مجموعه مدیریت شهری به منظور دستیابی به افق چشم‌انداز شهرستان با توجه به جمعیت فزاینده و مهاجرپذیری قرچک، باید تمام توان فکری و انسانی خود را به کار گیرد تا این شهر برنامه‌پذیر، خلاق و پایدار باشد.

وی بیان کرد: به دنبال گسترش شهرنشینی و تغییر کالبدی، ساختار اجتماعی، سیستم اقتصادی و غیره شهرها، توجه به راهبردهای سودمند برای بهینه‌سازی زندگی شهروندان را ضروری می‌سازد و در این راستا طرح‌های جامع شهری به کمک شهرداری‌ها آمده تا روند توسعه را بهتر هدایت کنند.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران افزود: طرح‌های نیمه تمام استان تهران اولویت‌بندی شده و بخش قابل توجهی از این طرح‌ها تا پایان فعالیت دولت دوازدهم به بهره‌برداری می‌رسند که از جمله آنها می‌توان به کمربندی جنوبی قرچک اشاره کرد که یکی از خدمات مهم نظام به مردم شریف این منطقه است.

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر