کد خبر: 1039599 A

عضو شورای شهر تهران تاکید کرد که در آستانه نوروز به تلاش‌ها و خدمات رسانی میادین میوه‌ و تره‌بار و فروشگاه‌های شهروند توجه ویژه شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، سید محمود میرلوحی در جریان دویست و هفتاد و سومین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: سال گذشته در همین ایام، در جریان هستید که چه فضای پراضطرابی در جامعه به ویژه در زمینه اقلام مورد نیاز مردم حاکم بود. 

او ادامه داد: استحضار دارید که فروشگاه‌های زنجیره‌ای شهروند و بازارهای میوه و تره‌بار از آغاز بحران ویروس کرونا در صف مقدم مبارزه و در کنار شهروندان عزیز ایستادند و در خنثی کردن هجوم دشمنان به مردم که با اضطراب‌افکنی فضای زندگی مردم را ملتهب می‌کردند، مشارکت موثر داشته‌اند. 

میرلوحی افزود: از وزیر صمت، وزیر  بهداشت و شهردار تهران  می خواهم ضمن اینکه از همکاران این دو  بخش تشکر شود چرا که این ها زحمت مسئولانه و دلسوزانه ای انجام دادند، در آستانه نوروز 1400 که دوباره دست هایی از آستین بیرون آمده و با شروع نگرانی ها از موج چهارم بیماری تلاش می کنند تا بازار را ملتهب کنند و اقلامی نظیر میوه و مرغ را گران کنند، از این اعمال جلوگیری به عمل آورند.

میر لوحی گفت:  شایسته است تلاش این بخش ها مورد توجه قرار گیرد تا در آستانه نوروز سال 1400 مهار گرانی نیز تلاش بیشتری صورت گیرد و با عنایت به خطرات احتمالی طغیان موج چهارم کرونا با انگیزه و دقت اهتمام بیشتری به ارائه خدمات همت گمارند.

سید محمود میرلوحی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر