کد خبر: 1038349 A

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت از پلمب یک واحد صنفی املاک متخلف در منطقه سعادت آباد خبر داد و گفت: متصدی این واحد صنفی مغازه خود را به پاتوقی برای دورهمی‌های شبانه و انجام شرط‌بندی و قماربازی تبدیل کرده بود.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «نادر مرادی» گفت: شب گذشته مأموران معاونت نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت تهران بزرگ در حین بازدید از واحدهای صنفی سطح شهر به یک مغازه مشاور املاک در منطقه سعادت آباد برخورد کرده که چندین مرد بدون رعایت پروتکل‌های بهداشتی در حال قمار و شرط‌بندی بودند. 

وی افزود: در همان بررسی‌های اولیه مأموران، مشخص شد محل مذکور فاقد مجوز فعالیت است و در بازرسی از این واحد صنفی ۱۶ فشنگ سلاح جنگی و چندین افشانه اشک‌آور و برخی تجهیزات نظامی غیرمجاز دیگر کشف شد. 

این مقام مسئول در ادامه با اشاره به اینکه موضوع شرط‌بندی‌های صورت گرفته در این واحد صنفی بیشتر پیرامون فوتبال، پاسور و پوکر بوده است، بیان داشت: با هماهنگی مقام قضایی، این واحد صنفی متخلف پلمب و متصدی آن نیز به همراه اقلام کشف شده به دادسرا معرفی شد. 

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت پایتخت در پایان ضمن توصیه به کلیه متصدیان واحدهای صنفی شهر تهران در خصوص رعایت پروتکل‌های بهداشتی و ضوابط و قوانین صنفی بر کنترل و نظارت بیشتر پلیس اماکن در این روزهای کرونایی خبر داد و گفت: بر همگان و کلیه واحدهای صنفی لازم است در این شرایط همه گیری ویروس کرونا همیار پلیس بوده و در سالم‌سازی و ایمن‌سازی این فضا بیش از پیش تلاش و کوشش نمایند.

معاون نظارت بر اماکن عمومی پلیس پایتخت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر