کد خبر: 1038287 A

فرمانده انتظامی استان مازندران از آزاد سازی ۱۷ هزار متر مربع از اراضی ملی در نوار ساحلی شهرستان "جویبار" به ارزش ۱۵۰۰میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار "مرتضی میرزایی" در تشریح این خبر، بیان داشت: در پی کسب خبری مبنی بر تصرف غیرقانونی ۱۷ هزار متر مربع از اراضی ملی و منابع طبیعی در سواحل دریا در منطقه ساحلی"چپکرود" شهرستان جویبار، موضوع به صورت ویژه در دستور کار فرماندهی انتظامی آن شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی در اجرای حکم قضائی به اتفاق ماموران حفاظت از منابع طبیعی و نماینده مرجع قضائی اقدام به بازپس گیری زمین های ملی و رفع تصرف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به تخریب دیوار و ساخت و سازهای ایجاد شده در اراضی ملی، تصریح کرد:کارشناسان ارزش ریالی این میزان از اراضی را  ۱۵۰۰میلیارد ریال برآورد کردند.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار میرزایی در پایان خاطر نشان کرد: حفظ بیت المال، اراضی ملی و منابع طبیعی از دست متجاوزان و سود جویان همواره در دستور کار ماموران انتظامی بوده و شهروندان درصورت مشاهده هرگونه سوء استفاده در این زمینه موضوع را به فوریت های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

فرمانده انتظامی استان مازندران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر