کد خبر: 1037993 A

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: با همکاری سایر نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه و تعامل با کشورهای همسایه امنیت خلیج فارس را بیش از پیش تامین می کنیم و نیازی به دخالت کشورهای بیگانه نداریم.

به گزارش ایلنا، سردار "احمدعلی گودرزی" در بازدید از یگان های مرزی استان هرمزگان در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت استراتژیک استان هرمزگان در منطقه گفت: این استان از حساسیت ویژه ای برخوردار است و مرزبانان با تجهیز پاسگاه ها و افزایش نیروهای کارآمد، اجازه جولان به سوداگران مرگ را در آب های نیلگون خلیج فارس نخواهند داد.

وی با بیان اینکه استان هرمزگان در لجمن مبارزه با قاچاق قرار دارد، افزود: هرمزگان، استانی پویا و فعال در امر مبارزه با قاچاقچیان مواد مخدر، کالا، اسلحه و …. است از این روز لازم است که به این استان اهتمام ویژه شود.

فرمانده مرزبانی ناجا با تاکید بر لزوم تأمین امنیت صیادان، مرزنشینان و مسافران در سواحل استان هرمزگان، اظهار کرد: با همکاری سایر نیروهای مسلح اعم از ارتش و سپاه و تعامل با کشورهای همسایه، امنیت خلیج فارس را بیش از پیش تامین می کنیم و نیازی به دخالت کشورهای بیگانه نداریم.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد مرزبانی ناجا با اشاره به افزایش کشفیات قاچاق مواد مخدر و سوخت در کشور و ضرورت استقرار پاسگاه های مرزی در عمق دریا، تصریح کرد: دو منطقه مهم در هرمزگان برای استقرار پاسگاه در اعماق دریا شناسایی شده و به لطف خداوند جلوی هر گونه عرض اندام و تهدیدات دشمنان را در منطقه خواهیم گرفت.

فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر