کد خبر: 1037505 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از جانباختن یک راننده لودر در پی ریزش زیرگذر در دست ساخت خبر داد.

جلال ملکی سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١۴:٢٩ دقیقه ظهر روز جاری یک مورد حادثه آوار در یک پروژه عمرانی در جاده قدیم کرج، بزرگراه فتح، ابتدای شهرک دانش خیابان دولایی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی  شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودرو های پشتیبانی و تجهیزات لازم به محل اعزام شد، ادامه داد: این محل خارج از حوزه استحفاظی شهرداری و آتش نشانی تهران است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی خاطرنشان کرد: محل حادثه یک پروژه زیرگذر در دست تعریض بود که در بخشی از آن دیوار های بتنی تعبیه شده بود. روز جاری یک دستگاه لودر مشغول به کار بوده که به یکباره بخش زیادی از دیواره های بتنی و حجم زیادی از خاک تخریب شده و با توجه به اینکه مسیر پروژه بوده این لودر و راننده محبوس می شوند.

ملکی ادامه داد: وضعیت عملیات بسیار پر ریسک بود و آتش نشانان با ملاحظات ایمنی و تدابیر عملیاتی پس از ایمن سازی های لازم عملیات را آغاز کردند.

وی گفت: هنگام تاریک شدن هوا خودرو های نورافشان آتش نشانی در محل حاضر شد و آتش نشانی شهر قدس هم در محل حضور داشتند که آتش نشانان پس از حدود شش یا هفت ساعت تلاش، راننده لودر که مرد ۴٣ ساله ایرانی بود را از اتاق لودر خارج کردند. متاسفانه این فرد جان خود را از دست داده بود.

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر