کد خبر: 1037408 A

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان:

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام‌ جمعه بندرعباس گفت:آموزش و پرورش در تبیین بیانیه گام دوم وظیفه سنگینی دارد چرا که این مجموعه رکن اصلی توسعه در جامعه است.

به گزارش ایلنا، حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده در دیدار با وزیر آموزش و پرورش افزود: از آنجایی که آموزش و پرورش رکن و پایه تعیلم و تربیت است، در تبیین بیانیه ی گام دوم وظیفه ی سنگینی دارد که می تواند با تکیه بر ظرفیت های خود از جمله نیروی انسانی تربیت شده، گام هایی بلندی را در این بخش بردارد.
 
وی ادامه داد: وزارت آموزش و پرورش در لایه های اجرایی و عملیاتی برنامه‌های خود می‌تواند در شتاب بخشی به برنامه ها برای گام دوم انقلاب تاثیر مضاعفی داشته باشد که قطعا این ظرفیت در تحقق اهداف بیانیه نقش محوری دارد.

به گفته حجت الاسلام  والمسلمین عبادی زاده، نقش نهاد تعلیم و تربیت در تقویت بنیه علمی و دینی جوانان و نوجوانان بسیار خطیر است و آموزش و پرورش مهمترین رکن در توسعه در دستیابی کشور به عزت و پیشرفت است.

امام جمعه شهرستان بندرعباس با اشاره به جایگاه تعلیم و تربیت در استان هرمزگان، بیان کرد: هرمزگان نیازمند نگاه ویژه ی وزارت آموزش و پرورش در رفع مشکلات خصوصا در مناطق کمتر برخوردار است.

وی اضافه کرد: با توجه به مرزی بودن استان و شرایط خاص آن و ریشه دار بودن محرومیت ها در مناطق مختلف، نیازمند عزم ملی در پایان بخشی به این مشکلات خصوصا در مقوله عدالت آموزشی هستیم چرا که مردم شریف استان دین خود را در همه صحنه ها به نظام و انقلاب ادا کرده اند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان با تاکید اینکه حمایت ملی از آموزش و پرورش هرمزگان می تواند به رشد و ارتقا جایگاه استان کمک نماید، اظهارکرد: خوشبختانه آموزش و پرورش هرمزگان پویا و برنامه محور است و شاهد پیشرفت های علمی و پژوهشی فراوانی از سوی این مجموعه در سال های اخیر هستیم.

 

آموزش و پرورش امام جمعه وزیر آموزش و پرورش ولی فقیه هرمزگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر