کد خبر: 1037242 A

جانشین فرمانده نیروی انتظامی در بازدید هوایی از برگزاری مراسم سراسری یوم الله ۲۲ بهمن، گفت: این مراسم امسال با توجه به شرایط خاص با شکوه و بدون هیچگونه مشکل امنیتی در سراسر کشور با حضور پرشکوه مردم همیشه در صحنه برگزار شد.

به گزارش ایلنا، سردار «قاسم رضایی» در حاشیه بازدید هوایی از مراسم باشکوه سیاسی انقلابی یوم الله ۲۲ بهمن که به صورت خودرویی و موتوری برگزار شد، اظهار داشت: مراسم چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به صورت حرکت نمادین موتوری و خودرویی با حضور قشرها و صنوف مختلف مردم در سراسر کشور برگزار شد. 

وی با اشاره به اینکه با رصدی که از کل کشور صورت گرفت، خوشبختانه ایام الله دهه فجر تا امروز امن‌ترین زمان در طول سال بوده و هیچ ناامنی در کل کشور از مرز تا سایر نقاط داخلی وجود نداشته است، افزود: به لطف پروردگار متعال مراسم ۲۲ بهمن ماه امسال بسیار باشکوه و پرشور برگزار شد. 

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه چهل و دومین سال پیروزی انقلاب اسلامی نقطه شروعی برای دهه و دهه‌های بعد انقلاب اسلامی و بالندگی هرچه بیشتر کشور است، گفت: کارکنان نیروی انتظامی به همراه خانواده‌های محترم‌شان همچون سال‌های گذشته در این مراسم حضور فعالی داشتند. 

به گزارش پایگاه خبری پلیس، این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: مردم میهن اسلامی ایران با نیروی انتظامی، همکاری بسیار خوبی داشتند و الحمدلله این مراسم با نظم و امنیت خاصی برگزار شد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر