کد خبر: 1036967 A

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در بیانیه ای اعلام کرد:

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت در آستانه چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب اسلامی ایران طی بیانیه‌ای از ملت شریف ایران علی الخصوص اهل سنت کشور برای حضوری پر شور در برنامه های پیش بینی شده نکوداشت یوم الله ۲۲ بهمن دعوت به عمل آورد.

به گزارش ایلنا، متن بیانیه دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت کشور به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

تاریخ پرفروغ ایران مفتخر به وجود فرزندان است که نغمه توحیدی بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی فصل جدیدی از عزت اسلامی و شکوه برادری امت محمدی صلی الله علیه و آله و سلم را در پهنای گیتی رقم زد و تداوم آن پرچم بیداری اسلامی را بر فراز جهان اسلام به اهتزاز درآورد.

دفتر مجاهدت های غرورآفرین این سرزمین سرشار از اوراق درخشانی است که با تقدیم خون هزاران شهید و جانفشانی صدها هزار ایثارگر، استقلال، عزت و سربلندی را برای مردم ستم دیده از ظلم طاغوت به ارمغان آورد.

تداوم این مسیر تابناک که با خون شهدای مقاومت اسلامی به ویژه سید شهیدان مقاومت سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی گلگون شده، مکتب پایداری اسلامی و تهاجم به اندیشه های الحادی و تکفیری را برای رسیدن به تمدن شکوهمند اسلامی فراروی دلدادگان خاتم پیامبران، اهل بیت و اصحاب بزرگوارش قرار داده است.

امروز حلقوم لااله الا الله و محمد رسول الله گویان آماج تهاجم دیوصفتانی است که درخشش معارف والای آخرین فرستاده الهی بازار مکر، حیله و ستم پیشگی آنان را به فروپاشی نزدیک کرده است.

مروری کوتاه بر ابعاد مختلف دشمنی استکبار جهانی با انقلاب اسلامی، نمایان‌گر این نکته است که نقاط قوت و توانمندی‌های ایران اسلامی، هدف اصلی هجمه دشمنان است؛ که فرهنگ غنی اسلامی، همبستگی ملی و وحدت اقوام و مذاهب و همچنین توانایی‌های علمی در راس این فهرست قرار دارد. هدف دشمن سست کردن پایه‌ها و مبانی اعتقادی ملت مسلمان متحد ایران به عنوان “کانون اصلی تولید قدرت نرم انقلاب اسلامی” است، زیرا این پایه و مبنای اعتقادی بود که توانسته با دمیدن روح ایثارگری در کالبد ملت ایران و همه ملت‌های آزاده جهان، آمریکای مستکبر را به چالش کشیده است.

امروز تلاش برای استمرار انقلاب اسلامی و حرکت در مسیر تحقق اهداف مقدس این انقلاب بزرگ، از جمله تقریب مذاهب اسلامی باید در قالب “توانمندسازی فرهنگ غنی ایرانی اسلامی” و “تداوم جهاد علمی” توسط همه ملت و به ویژه نخبگان علمی و فرهنگی، صورت پذیرد.

شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت با گرامیداشت یاد و خاطره بنیانگذار جمهوری اسلامی و شهدای والامقام از ملت بزرگ ایران به ویژه برادران و خواهران اهل سنت دعوت می کند با حضور در صحنه های گوناگون دفاع از ارزش های الهی و انقلابی و پیروی از رهبر حکیم و فرزانه انقلاب اسلامی همواره توطئه‌های استکبار جهانی را در راستای تفرقه افکنی میان مسلمین جهان خنثی نمایند.

دبیرخانه شورای برنامه ریزی مدارس علوم دینی اهل سنت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر