کد خبر: 1036891 A

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران جزییات افتتاح ۱۱۹۵ طرح صنعتی، عمرانی، فرهنگی و غیره در ۱۶ شهرستان استان تهران در دهه فجر را تشریح کرد.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی استانداری تهران، شکر اله حسن بیگی در جلسه شورای اطلاع‌رسانی استان تهران با اشاره به پروژه‌های افتتاحی در سطح استان تهران در دهه فجر اظهار داشت: در مجموع ۱۱۹۵ پروژه در زمینه‌های عمرانی، فرهنگی، صنعتی و غیره در ۱۶شهرستان استان تهران با اعتباری بالغ بر ۱۶ هزار و ۴۰۰ میلیارد تومان و اشتغالزایی ۲۱۰۴۶ نفر افتتاح و به بهره برداری رسید. 

وی در ادامه با تشریح جزئیات این پروژه‌ها افزود: ۱۶۷ مورد از این پروژه‌ها با اشتغالزایی ۳۱۹۲ نفر در شهرستان ری و ۱۱۳ پروژه با ظرفیت اشتغالزایی ۱۱۳۹ نفر در شهرستان ملارد افتتاح و به بهره برداری رسید؛ سهم شهرستان قرچک از این طرح‌ها ۴۳ پروژ با ۱۳۰۱ نفر اشتغالزایی بود. 

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران در تشریح پروژه‌های شهرستان‌های رباط کریم و ورامین خاطرنشان کرد: ۹۷ طرح با ظرفیت اشتغالزایی ۲۰۰۳ نفر مربوط به شهرستان رباط کریم و ۹۳ طرح با اشتغالزایی ۹۵۵ نفر سهم شهرستان ورامین است؛ در شهرستان بهارستان ۳۳ طرح با ۲۵۵ فرصت شغلی به بهره برادری رسید. 

حسن بیگی سپس در ادامه عنوان کرد: سهم شهرستان شهریار از این طرح‌ها به ۸۹ مورد و اشتغالزایی ۱۰۰۴ نفر و شهرستان اسلامشهر به ۸۰ پروژه با اشتغالزایی ۱۸۷۳ نفر می‌رسد؛ همچنین در ایام دهه فجر در شهرستان شمیرانات ۷۲ طرح با اشتغالزایی ۷۱ نفر افتتاح شد. 

وی همچنین با اشاره به سهم شهرستان‌های پردیس و پاکدشت گفت: شهرستان پردیس شاهد افتتاح ۷۲ طرح با اشتغالزایی ۷۰۵ نفر و شهرستان پاکدشت شاهد ۷۲ طرح با اشتغالزایی ۳۱۳۷ نفر است؛ در دو شهرستان فیروزکوه و دماوند به ترتیب ۶۵ طرح با اشتغالزایی ۲۰۷ نفر، و ۵۳ طرح با اشتغالزایی ۱۰۷۰ نفر به بهره برداری رسید. 

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران تعداد پروژه‌های شهرستان تهران را ۹۹ مورد با اشتغالزایی ۳۰۷۳ نفر عنوان کرد و سپس ادامه داد؛ در شهرستان پیشوا نیز ۳۱ طرح با اشتغالزایی ۵۰۶ نفر افتتاح شد و سهم شهرستان قدس به ۱۸ طرح و ۵۵۵ فرصت شغلی به بهره برداری و افتتاح رسید.

معاون سیاسی اجتماعی استانداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر