کد خبر: 1036828 A

فرمانده مرزبانی ناجا گفت: بیش از ۳۰۰ دستگاه تجهیزات خودرویی، شناوری و دریایی به منظور تقویت یگان های مرزی به فرماندهی مرزبانی ناجا الحاق شد.

به گزارش ایلنا، سردار «احمدعلی گودرزی» با اشاره به الحاق تجهیزات خودرویی، شناوری و دریایی به یگان های مرزی فرماندهی مرزبانی نیروی انتظامی، گفت: به منظور پشتیبانی تجهیزاتی و لجستیکی از فرماندهی مرزبانی ناجا، بیش از ۳۰۰ دستگاه تجهیزات خودرویی، شناوری و دریایی به یگان های مرزی الحاق شد که جا دارد از سردار «حسین اشتری» فرمانده نیروی انتظامی و سردار «رضا فریبا» معاون آماده و پشتیبانی ناجا به جهت اهتمام برای تقویت یگان خودرویی و شناوری مرزبانی تقدیر و تشکر کنم.

وی با بیان اینکه الحاق تجهیزات خودرویی، شناوری و دریایی به یگان های مرزی موجب تقویت بنیه دفاعی مرزبانان خواهد شد، افزود: مرزبانان حراست ۸ هزار و ۷۵۵ کیلومتر از مرزهای طویل کشور را به عهده دارند و با غیرت و اقتدار از مرزهای ایران اسلامی پاسداری می کنند.

بر اساس گزارش سایت پلیس، فرمانده مرزبانی ناجا خاطرنشان کرد: پشتیبانی تجهیزاتی از مرزبانان می تواند علاوه بر افزایش تحرک، باعث ارتقاء ضریب امنیت کارکنان در اجرای ماموریت های مرزی شود.

فرمانده مرزبانی ناجا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر