کد خبر: 1036577 A

معاون استاندار تهران خبر داد:

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به روند افزایشی مراجعان کرونایی به بیمارستان ها با شیب ملایم در استان تهران گفت: مسافرت ها ودورهمی ها محل شیوع کرونا است که باید دقت داشت به ویژه در تعطیلات پیش رو تا شاهد پیک دیگری نباشیم.

به گزارش ایلنا، شکراله حسن بیگی در جلسه طرح شهیدسلیمانی با اشاره به ایام الله دهه فجر اظهار داشت: دهه فجر فرصتی است تا عملکرد حوزه های مختلف به مردم اطلاع رسانی شود تا در جریان اقدامات قرار بگیرند.

وی ادامه داد: در جریان بازدیدهای مربوط به دهه فجر، بازدید از طرح شهید سلیمانی در شهرستان ها انجام شد که خوشبختانه اقدامات خوبی پیگیری شده و هماهنگی ها تقویت شده است.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار تهران با اشاره به افزایش مراجعین به بیمارستان ها عنوان کرد: با عادی انگاری و عدم رعایت پروتکل ها روند بستری ها، بستری در بخش ویژه و فوتی ها با شیب ملایمی افزایش یافته است.

حسن بیگی خطاب به فرمانداران با اشاره به لزوم پیگیری پروتکل های بهداشتی افزود: مجوزهای سفر باید با دقت و بنا به ضروت صادر شود، ضمن اینکه مردم هم باید رعایت کنند تا تعداد مراجعین کاهش یابد.

بنابر گزارش وبدا،‌ وی همچنین خاطرنشان کرد: مسافرت ها ودورهمی ها محل شیوع کرونا است که باید دقت داشت به ویژه در تعطیلات پیش رو تا شاهد پیک دیگری نباشیم.

استان تهران بیمارستان تعطیلات دهه فجر سیاسی و اجتماعی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر