کد خبر: 1036554 A

سازمان امور دانشجویان اعلام کرد:

اداره کل بورس و اعزام دانشجویان سازمان امور دانشجویان اعلام کرد: دوره جدید آزمون msrt در روزهای ۷ و ۸ اسفندماه برگزار می‌شود و داوطلبان می‌توانند از ۲۳ الی ۲۵ بهمن ماه با مراجعه به سامانه سجاد در این آزمون ثبت نام کنند.

به گزارش ایلنا، در اطلاعیه اداره کل بورس و اعزام دانشجویان آمده است: بدینوسیله به اطلاع می‌رساند: آزمون زبان msrt در روزهای پنج شنبه مورخ ۹۹/۱۲/۰۷ (ویژه داوطلبان آقا) وروز جمعه مورخ ۱۲/۰۸.۹۹ (ویژه داوطلبان خانم) برگزار می‌شود. 

شروع ثبت نام در این آزمون روز پنج شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۳ ساعت ۷ صبح است و لغایت شنبه مورخ ۹۹/۱۱/۲۵ ساعت ۱۸ ادامه دارد. و مهلت ثبت نام تمدید نخواهد شد. 

علاوه بر رعایت پروتکل‌های جاری بهداشتی مقابله با کرونا، نداشتن تست مثبت کرونا در دو هفته پیش از ثبت نام، از شرایط مهم برگزاری آزمون msrt است. 

برگزاری آزمون msrt در دو روز متوالی در راستای پاسخ به تقاضای بالای دانشجویان برای شرکت در این آزمون صورت می‌گیرد. 

نکات مهم برای ثبت نام در آزمون msrt

۱-داوطلبانی در که در آزمون آبان ماه ثبت نام نموده و در آزمون ۹۹/۱۱/۳۰ شرکت می‌نمایند نمی‌توانند در آزمونهای فوق (۷ و ۸ اسفندماه) ثبت نام نمایند. 

۲-داوطلبانی که در دو هفته گذشته تست کرونای آن‌ها مثبت بوده ثبت نام ننمایند بدیهی است کنترل‌های لازم در بدو ورود انجام می‌پذیرد.

آزمون دانشجویان امور بهمن msrt
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر