کد خبر: 1036481 A

مسجدجامعی تاکید کرد؛

عضو شورای شهر تهران درخواست کرد تا نسبت به رسانه‌های اجتماعی در بودجه سال آینده شهرداری تهران توجه ویژه‌ای شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا، احمد مسجدجامعی در جریان دویست و هفتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری گفت: روزنامه همشهری دستاورد انقلاب اسلامی و مهمترین روزنامه اجتماعی است. 

او با تاکید بر اهمیت رسانه‌های اجتماعی گفت: باید توجه ویژه‌ای به این رسانه‌ها شود و اگر همشهری یک روز منتشر نشود فضای متفاوتی ایجاد می‌شود چرا که مهمترین رسانه‌ای است که صدای مردم و مدیریت شهری را منتقل و منتشر می‌کند. 

عضو کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای شهر تهران با بیان اینکه باید به مسائل و مشکلات این روزنامه به ویژه در اعتبارات توجه ویژه‌ای شود افزود: در بودجه سال ۱۴۰۰ بیش از ۳۰ میلیارد تومان کمک هزینه برای موسسات فرهنگی، هنری و اجتماعی اختصاص داده‌ایم که رقم بالایی است چرا که کل اعتبار اداره کل ارشاد و فرهنگ استان تهران از این رقم کمتر است. 

مسجدجامعی ادامه داد: یکی از جاهایی که شایسته توجه است موسسات و رسانه‌های اجتماعی هستند و می‌توانیم این رویکرد را در نظر بگیریم. در بودجه ۵۰ هزار میلیاردی شهرداری، همشهری باید جایگاه داشته باشد و به این مساله باید توجه شود. ما به حوزه‌های دیگر نیز در شهرداری توجه داشته‌ایم اما نمی‌دانم چرا رسانه مغفول می‌ماند. 

او تاکید کرد که رسانه بسیار مهم است و در فصل بودجه باید به آن توجه ویژه شود.

بودجه رسانه شورای شهر تهران شهرداری شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر