کد خبر: 1036464 A

عضو شورای شهر تهران مطرح کرد:

عضو شورای شهر تهران نسبت به‌ عدم احداث پلی در منطقه ۵ با گذشت یک سال از موعد مقرر به معاونت فنی و عمرانی شهرداری تهران تذکر داد.

به گزارش خبرنگار ایلنا، حجت نظری در جریان دویست و هفتاد و یکمین جلسه شورای شهر تهران در تذکری با اشاره به سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: امیدوارم این ایام منجر به این تفکر شود که امروز نسبت به آنچه که به مردم وعده دادیم کجا ایستاده‌ایم. 

او در ادامه تذکر خود گفت: تذکر من درمورد یک اقدام عمرانی است. بنا بود یک پل در منطقه ۵ برای مقابله با سیلاب در ۲۰ فررودین ۹۹ جمع آوری شود. متاسفانه بخشی از این اقدام اجرایی شد و بخش بسیار مهم آن انجام نشده است. 

عضور شورای شهر تهران افزود: با توجه به مراجعات مکرر شورایاران و درخواست اهالی محل برای احداث مجدد این پل به رغم آنکه دو بخش از عملیات انجام و پل جمع آوری شده است، اما احداث پل که قرار بود از ۲۵ فروردین آغاز شود تاکنون هیچ اقدامی برای آن صورت نگرفته است. 

نظری ادامه داد: متاسفانه معاونت فنی و عمرانی برای احداث این پل هیچ اهتمامی از خود نشان نمی‌دهد. امضاهای زیر صورتجلسه این پل یکی از مشکلات است چرا که سه نفر از ۴ نفری که آن را امضا کرده‌اند اکنون مسئولیت ندارند و عملا کسی نیست که اجرای این مصوبه را از امضاکنندگان درخواست کند. 

او افزود: لذا به معاونت فنی و عمرانی تذکر می‌دهم که‌عدم احداث این پل هم موجب نارضایتی شهروندان و هم شورایاران شده و افزایش بار ترافیکی را نیز به همراه داشته است. 

نظری در پایان گفت: برازنده مدیریت شهری نیست که وعده‌ای بدهد و از اجرای آن وعده با گذشت یک سال هیچ اتفاقی رخ ندهد.

حجت نظری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر