کد خبر: 1035447 A

رئیس بنیاد مستضعفان:

رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با حضور در بهشت زهرا گفت: مدیریت با برنامه و نمونه سازمان بهشت زهرا (س) در بحران کرونا با تلاش شبانه‌روزی و از خودگذشتگی پرسنل این سازمان دغدغه‌های مردم و نظام در این حوزه را کاهش داد و باعث افتخار و سربلندی برای ایران اسلامی در جهان شدند.

به گزارش ایلنا، «پرویز فتاح» رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی در آستانه ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) و روز زن و همچنین در چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی با حضور در گلزار شهدای سازمان بهشت زهرا (س) ضمن ادای احترام به شهدای گرانقدر انقلاب و دفاع مقدس با مدیر عامل و پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) دیدار و گفت‌وگو کرد. 

 رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی پس از ادای احترام به مقام والای شهدا در گلزار شهدای سازمان بهشت زهرا (س) با حضور در جمع پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) با اشاره به ایثارگری پرسنل این سازمان در بحران کرونا گفت: پرسنل سازمان بهشت زهرا (س) خستگی ناپذیر و دلسوزانه در بحران جهانی کرونا با رعایت همه موارد شرعی و بهداشتی نگرانی‌ها و دغدغه‌های مردم و نظام اسلامی را در این حوزه کاهش دادند و در نگاه مقایسه‌ای با سایر کشور‌های قدرتمند و پیشرفته جهان باعث سربلندی و عزت برای کشورمان شدند. 

رئیس بنیاد مستضعفان تصریح کرد: از تلاش ها و خدمات شبانه روزی مدیریت و کارکنان سازمان بهشت زهرا(س) در شرایط بحرانی کرونا خبر دارم و با اطلاعاتی که من دارم سازمان بهشت زهرا(س) به ویژه در بحران کرونا با درایت و مسئولانه عمل کرد.

در پایان پرویز فتاح رئیس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی از 150 نفر از بانوان سازمان بهشت زهرا(س) به مناسبت روز زن و ولادت با سعادت حضرت فاطمه زهرا(س) تقدیر کرد.

بهشت زهرا پرویز فتاح سعید خال
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر