کد خبر: 1035275 A

فرمانده انتظامی غرب استان تهران، از کشف ۳۰ کیلوگرم مرفین در عملیات مشترک پلیس مبارزه با مواد مخدر غرب استان تهران و البرز و دستگیری یک نفر خبر داد.

به گزارش ایلنا، سردار «کیوان ظهیری» در تشریح این خبر اظهار داشت: در پی اقدامات اطلاعاتی پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران، بر روی عناصر خرید و فروش موادافیونی، مشخص شد، فردی در امر خرید و فروش مواد مخدر با اوزان بالا فعالیت دارد و به تازگی مقدار قابل توجهی مرفین را از قاچاقچیان خریداری کرده و آن را در مخفیگاه خود در شهرستان قدس دپو کرده است. 

وی افزود: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر غرب استان تهران در عملیاتی مشترک با پلیس مبارزه با مواد مخدر استان البرز به مخفیگاه متهم اعزام شده و در یک عملیات غافلگیرانه قاچاقچی موادمخدر را دستگیر و به پلیس مبارزه با موادمخدر استان منتقل کردند. 

این مقام ارشد انتظامی بیان داشت: در بازرسی از منزل متهم، ۳۰ کیلوگرم مرفین کشف و متهم جهت سیر مراحل قانونی، تحویل مرجع قضائی شد. 

فرمانده انتظامی غرب استان تهران در پایان خطاب به شهروندان، خاطرنشان کرد: پلیس در برخورد قاطعانه با معضلات اجتماعی نیازمند مشارکت و همکاری شهروندان بوده و انتظار است با مشارکت گسترده‌تر همانند ادوار گذشته، خادمان خود را در ارتقای امنیت اجتماعی یاری دهند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر