کد خبر: 1035207 A

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران از وقوع آتش سوزی در یک ساختمان دو طبقه در محدوده خیام خبر داد.

جلال ملکی در گفت و گو با خبرنگار ایلنا درباره جزییات این حادثه گفت: در ساعت ١۶:٠٠ روز جاری یک مورد حادثه آتش سوزی در یک ساختمان درخیابان خیام شمالی به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی با بیان اینکه بلافاصله در پی آن سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروی حامل تجهیزات تنفسی به محل اعزام شد، ادامه داد: نکته اینجا بود که با توجه به عرض کم بعضی از معابر در محدوده مرکزی تهران خودرو های بزرگ نمی توانستند به خوبی داخل این کوچه شوند و آتش نشانان با آبرسان خود را به محل حادثه رساندند. 

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهرداری تهران با بیان اینکه محل آتش سوزی یک ساختمان دو طبقه قدیمی بود که ظاهراً کاربری مسکونی داشته اما تبدیل به انباری برای نگهداری کفش شده بود، خاطرنشان کرد: تعداد زیادی کفش های تولید شده در طبقه همکف و دو طبقه دیگر نگهداری می شد که دو طبقه بالایی کاملا شعله ور بود. آتش درحال سرایت به ساختمان های مجاور بود که آتش نشانان عملیات خود را آغاز کردند و با نفوذ به داخل ساختمان و از طریق پشت بام از سرایت حریق به طبقه همکف و اطراف جلوگیری کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی تهران تاکید کرد: برخی از ساختمان های اطراف نیز به خاطر نفوذ دود به اطراف تخلیه شد و در حال حاضر مدتی است که آتش خاموش شده و آتش نشانان در حال لکه گیری و ایمن سازی محل حادثه هستند.

 

سخنگوی سازمان آتش نشانی شهرداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر