کد خبر: 1034737 A

رییس سازمان زندان‌های کشور در دیدار با کارکنان زندان‌های استان اردبیل:

رییس سازمان زندانهای کشور در دومین روز از سفر خود به استان ولایتمدار اردبیل در جمع کارکنان زندان‌های استان حاضر و با آنان به گفتگو نشست.

به گزارش ایلنا، در این نشست صمیمانه حاج محمدی ضمن قدردانی از تلاش‌های جهادی همکاران در زندانهای کشور، زندان را فرصت عبرت آموزی برای کارکنان هم دانست و گفت: عاقبت بدِ طمع، لذت جوئی بی‌جا، طمع و راه صدساله را یک شبِ رفتن در امور مادی و دنیا طلبی، در زندان جلوی چشمان ماست. 

او افزود: در مقام دستگیری و هدایت افراد؛ گاهی یک نگاه محبت‌آمیز می‌تواند دلهایی را برگرداند و افکاری را دگرگون سازد. فرمایش امام راحل را نباید فراموش کنیم که می‌فرمودند باب رحمت، گناهکاران را بهتر جذب می‌کند. 

در ادامه این دیدار کارکنان زندانهای استان درخواست‌ها و مشکلات خود را مطرح کردند و از سوی ریاست سازمان ارشاداتی در جهت حل و فصل این مشکلات ایراد شد. سوالاتی در خصوص قانون تسری مطرح شد که رئیس سازمان زندانهای کشور ضمن اشاره به اقدامات انجام یافته در این خصوص افزود: پیگیری اجرای قانون تسری وظیفه‌ای بر عهده ما بود که با دعای خیر شما انجام شد و ان شاالله ثمره آن را خواهیم دید اما فراموش نکنیم که قانون‌های دیگری هم هست که اجرای آن به تصمیم ما برمیگردد نه دیگران مثل قانون تسری صداقت، قانون تسری پاک دستی، قانون تسری از خودگذشتگی که اثر ماندگار هم دارد و اجرای این قوانین نشاط و آسودگی خاطر و آرامش دائمی و قابل اعتماد برایمان به ارمغان می‌آورد. 

در حاشیه این دیدار از فرش مزین به تمثال مبارک شهید سلیمانی و همچنین قران کتابت شده توسط احدی از زندانیان پرده برداری شد.
 

رییس سازمان زندان‌های کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر