کد خبر: 1033135 A

هاشمی تاکید کرد:

رئیس شورای شهر تهران با انتقاد از عدم پاسخگویی شهرداری به تذکرات اعضا در زمان بندی مناسب گفت: از معاون شهردار که در جلسات صحن حضور دارند درخواست می‌کنم به موضوع تذکرات به ویژه در چندماه باقی مانده تا پایان شورا جدی‌تر از گذشته، پاسخ بدهند.

به گزارش خبرنگار ایلنا، محسن هاشمی در جریان دویست و شصت و نهمین جلسه شورای شهر تهران در واکنش به تذکر سخنگوی شورا مبنی بر عدم پاسخگویی شهرداری به تذکرات اعضای شورا گفت: از دبیرخانه و بخش مصوبات این مسائل را دائم پیگیری می‌کنیم اما چند ماهی است که شهرداری دیگر به تذکرات در زمان‌بندی مناسب پاسخ نمی‌دهد. 

او ادامه داد: در گذشته هم به تذکرات خیلی خلاصه جواب می‌دادند و بعضا مورد پسند هم واقع نمی‌شد، اما تاحدودی اعضا را راضی می‌کرد. مثلا در مورد تفاهمنامه با سازمان سرمایه‌گذاری پیگیری کردم و شهرداری اعلام کرد که هنوز اتفاقی رخ نداده و تبدیل به قرار داد نشده که شهرداری می‌توانست همین جواب را در قالب چند خط بنویسد.

رئیس شورای شهر گفت: از معاون شهردار که در جلسات صحن حضور دارند درخواست می‌کنم به موضوع تذکرات به ویژه در چندماه باقی مانده تا پایان شورا جدی‌تر از گذشته، پاسخ بدهند. 

هاشمی گفت: حتی اگر لازم است مدیران مربوطه در دفتر عضو شورا حضور پیدا کنند و مساله را تشریح کنند. برای آزمون دستیاران نیز سوءتفاهمی بود که بستگان یکی از مدیران در آزمون قبول شده و شهرداری می‌توانست توضیح دهد و نامه‌ای بنویسد مبنی بر اینکه بستگان مدیران هم می‌توانند در آزمون شرکت کنند و به نظر می‌رسد در این زمینه کاهلی شده است.

محسن هاشمی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر