کد خبر: 1033131 A

مدیرکل زندان‌های استان تهران:

مدیر کل زندان‌های استان تهران در جلسه کارگروه سلامت، اصلاح و تربیت که به منظور بررسی فعالیت های فرهنگی، عمرانی، امنیتی و بهداشتی ندامتگاه قزلحصار برگزار شده بود، با تأکید بر لزوم ادامه کار جهادی و ارزشمند توسعه خدمات و حقوق شهروندی گفت: خوشبختانه تحولات عظیمی در زندان های استان به ویژه ندامتگاه قزلحصار روی داده که نتیجه آن افزایش رضایتمندی زندانیان، خانواده های آنان و کارکنان است.

به گزارش ایلنا، سیدحشمت اله حیات الغیب در جلسه‌ای که با حضور اشکان کمالی مدیر ندامتگاه قزلحصار و اعضای کارگروه سلامت، اصلاح و تربیت  زندانهای استان تهران تشکیل شده بود، اظهار داشت: رسالت اصلاح و تربیت از طریق فعالیت های فرهنگی نوآورانه محقق می شود که با برنامه ریزی مدونی در حال اجرا می باشد. 

مدیر کل زندانهای استان تهران افزود: خوشبختانه تحولات عظیمی در زندان های استان به ویژه ندامتگاه قزلحصار روی داده که نتیجه آن افزایش رضایتمندی زندانیان، خانواده های آنان و همچنین کارکنان بوده، با اقدامات جهادی شبانه روزی محیط زندان ها تغییرات چشمگیری داشته است.

حیات الغیب با تأکید بر لزوم توسعه بیشتر اشتغال و حرفه آموزی که از اهداف عالی سازمان زندان هاست، گفت: اصلاح ساختار و تحول گرایی، دو برنامه اصلی اداره کل طی دو سال اخیر بوده که با جدیت دنبال شده و این دو برنامه با طرح راهکارهای نوین پیگیری می گردد.

وی همچنین در پایان جلسه با اهدای لوح، از تلاش های مدیر ندامتگاه قزلحصار در بخش اطلاع رسانی و تجهیز روابط عمومی این مرکز تقدیر نموده، اظهار امیدواری کرد با اقدامات صورت گرفته، گزارش های تصویری خدمات زندانبانی اسلامی در خبرگزاریهای کشور و پیج اینستاگرام سازمان زندانها بیش از گذشته به اطلاع مردم جامعه برسد.

بنا به این گزارش در این جلسه که علی اسمعیلی معاون سلامت، اصلاح و تربیت، مهدی محمدی سرپرست معاونت اداری مالی و اعضای کارگروه حضور داشتند، نتایج بازدید تخصصی کارشناسان مورد بررسی قرار گرفته، مقرر گردید دستورات مدیر کل و مصوبات کارگروه در خصوص مشکلات حداقلی که هنوز وجود دارد، طی مدت مقرر اجرا و نتیجه آن اعلام گردد.

شایان ذکر است گزارش فعالیت های زندان های استان تهران در فضای مجازی اینستاگرام به آدرس iranprisons در اختیار علاقمندان به حوزه های خبری و رسانه ها قرار دارد.

مدیرکل زندانهای استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر