کد خبر: 1032096 A

در چهل و دومین فجر انقلاب اعلام شد؛

رئیس اداره آموزش‌وپرورش جناح هم‌زمان با سالگرد دهه فجر انقلاب اسلامی خبر از افتتاح و بهره‌برداری ۸ پروژه آموزشی به ارزش ۳۷ میلیارد ریال در سطح منطقه داد.

به گزارش ایلنا، عبدالله عالیان با تبریک و گرامیداشت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در خصوص پروژه‌های قابل بهره‌برداری و افتتاح در این ایام اظهار داشت: به مناسبت دهه فجر با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی استان هرمزگان ۸پروژه آموزشی توسعه یا به بهره‌برداری خواهد رسید.

وی افزود: این پروژه‌ها شامل ساخت ۶ کلاس درس در راستای توسعه فضاهای آموزشی و ۴مدرسه جمعاً به تعداد ۱۷کلاس درس و یک سالن اجتماعات و امتحانات در منطقه جناح خواهد بود.

رئیس اداره آموزش‌وپرورش جناح با تقدیر و تجلیل از مشارکت خیرین بزرگوار و اداره کل نوسازی استان در ساخت این پروژه‌ها، بودجه نهایی آن را مبلغ ۳۷ میلیارد ریال عنوان کرد.

عالیان ادامه داد: افتتاح دبستان ۴ کلاسه کنار زرد، افتتاح دبستان ۳ کلاسه تخت گرو، افتتاح دبستان ۳ کلاسه کوران، افتتاح دبستان ۱ کلاسه بن گوچی، افتتاح سالن مرحومه فاطمه دریانورد هرنگ، توسعه ۲ کلاسه دبستان احمدی خنجی هنگویه، توسعه ۲ کلاس دبستان بنت الهدی صدرکوخرد و توسعه دوکلاس هنرستان حضرت خدیجه کوخرد از جمله هشت پروژه‌ای است که در دهه فجر به بهره برداری می‌رسند.

لازم به یادآوری است دبستان ۶ کلاسه مندگار چاله فرامرزان نیز با بودجه ۲۹ میلیارد ریال در سال جاری با مشارکت خیرین و اداره کل نوسازی استان به فضاهای آموزشی منطقه اضافه گردیده است.

انقلاب انقلاب اسلامی بودجه دهه فجر سالن اجتماعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر