کد خبر: 1031808 A

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه با گرامیداشت فرارسیدن ایام الله دهه فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران از آمادگی این شرکت برای خدمات رسانی به شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت ۱۲ بهمن ماه ۹۹ در حرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) و مزار شهدا در بهشت زهرا خبر داد.

به گزارش ایلنا، فرنوش نوبخت در این باره افزود: با توجه به شیوع ویروس کرونا چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و ایام الله دهه مبارک فجر امسال با تفاوت ویژه ای نسبت به سال‌ های گذشته برگزار می شود.

وی تصریح کرد: شرکت بهره برداری مترو ی تهران و حومه در روز یکشنبه ۱۲ بهمن ماه ۹۹ برای رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم گرامیداشت دوازدهم بهمن درحرم مطهر حضرت امام خمینی (ره) بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و حضور بر مزار شهدا با به کارگیری تمامی امکانات آماده سرویس دهی مناسب در خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه به ویژه در خط یک است.

بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه، نوبخت با اشاره به اینکه شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ابتدای شیوع ویروس کرونا با استفاده از تمامی ظرفیت خود تلاش کرده تا بهترین خدمات را به شهروندان ارائه دهد، خاطرنشان کرد: با برنامه ریزی انجام شده در صورت نیاز قطارهای فوق العاده اعزام خواهد شد.

مدیر عامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر