کد خبر: 1029025 A

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران گفت: اخذ برگ سوپیشینه اولین مدرک ضروری برای ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا است.

به گزارش ایلنا، ایمان قربانی، مشاور فرماندار تهران و رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات  ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در تهران گفت: پیرو تاکیدات وزیر کشور و فرماندار تهران ارایه مدرک عدم سو پیشینه به عنوان اولین مدرک برای ثبت نام در انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا ضروری و لازم است.

قربانی افزود:  باتوجه به اینکه تا زمان ثبت نام  انتخابات شوراهای اسلامی حدود ۴۵روز دیگر زمان باقیست، متقاضیان و واجدین شرایط می بایست برای ثبت نام در این دوره از انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا حتما نسبت به اخذ برگ سوپیشینه اقدام وبه منظور ثبت نام  آن را ارائه کنند.

گفتنی است ثبت نام داوطلبان عضویت در شوراهای اسلامی شهرها از ساعت ۸ صبح روز چهارشنبه تاریخ ۲۰/اسفندماه/۱۳۹۹ آغاز و تا ساعت ۱۸ روز سه شنبه تاریخ ۲۶/اسفندماه/۱۳۹۹ (جمعاً به مدت ۷ روز) ادامه می‌یابد.

بر اساس تبصره ۳ ماده ۳۰ قانون انتخابات شوراهای اسلامی، داوطلبان در هنگام ثبت نام باید گواهی عدم سوءپیشینه که از تاریخ صدور آن بیش از ۳ ماه نگذشته باشد را ارائه نمایند.

رئیس کمیته اطلاع رسانی و تبلیغات ستاد انتخابات شوراهای اسلامی شه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر