کد خبر: 1028183 A

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان از کشف 43 دستگاه ماینر قاچاق و دستگیری فردی که در زیر زمین منزل مسکونی خود اقدام به تولید غیرمجاز ارز دیجیتال می کرد، خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ "حسین بساطی" بیان داشت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و پاک سازی نقاط آلوده از وجود افراد مجرم و خلافکار طرح یک روزه امنیت محله محور توسط ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان کاشان در یکی از محله های  این شهر اجرا شد .

وی افزود: در این طرح ماموران پس از اطلاع از تولید غیر مجاز ارز دیجیتال در یک منزل مسکونی طی هماهنگی با مقام قضائی وارد عمل شده و در بازرسی از زیر زمین این منزل 43 دستگاه ماینر قاچاق را کشف و یک نفر را در این رابطه دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کاشان با بیان اینکه ارزش ماینرهای مکشوفه برابر ارزیابی های صورت گرفته توسط کارشناسان مربوطه 10 میلیارد ریال است گفت: مالک این ماینر ها برای تولید ارز دیجیتال به صورت غیر مجاز و بدون مجوز از برق شهری استفاده می کرده است که این کار مشکلاتی را برای دیگر شهروندان و ضرور زیان به اداره برق منطقه بوجود می آورد.

سرهنگ بساطی، دستگیری  3 سارق منزل و مغازه، 26 فروشنده مواد مخدر، 5 معتاد دستگاه خودرو، کشف 2 کیلو و 100 گرم تریاک و هروئین و  3 دستگاه  موتورسیکلت مسروقه را از دیگر دستاوردهای اجرای طرح مذکور عنوان  و اظهار داشت: طرح های امنیت محله محور پس از درخواست مردمی و بررسی های میدانی پلیس با هماهنگی دستگاه قضائی و همکاری دیگر دستگاه ها به اجرا گذاشته می شوند و در این خصوص از مردم می خواهیم که هرگونه اخبار و گزارش از اقدامات مشکوک و مجرمانه در محله خود را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس اطلاع دهند.

ارز خودرو زمین قاچاق معتاد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر