کد خبر: 1027876 A

حیات الغیب:

مدیر کل زندانهای استان تهران در بازدید از ندامتگاه قزلحصار با اشاره به اهمیت توسعه فعالیت های مددکاری اجتماعی گفت: مددکاران مجرب این با تقویت روحیه و ارتقای انگیزه خدمت و تعهد جهادی به کمک مددجویان و خانواده های آنان می شتابند.

به گزارش ایلنا، سیدحشمت اله حیات الغیب که به منظور بررسی فعالیت‌های صورت گرفته در ندامتگاه قزلحصار بازدیدی هشت‌ساعته داشت، اعلام کرد: طبق اظهارات کارکنان، خوشبختانه میزان رضایتمندی شغلی به طرز چشمگیری ارتقاء یافته که یکی از موفقیت‌های اساسی اداره کل زندان‌های استان تهران است و خداوند را شاکر هستیم. 

مدیر کل زندان‌های استان تهران افزود: هر چه میزان رضایتمندی افزایش یابد، آثار نیک آن را در خدمت‌رسانی به مددجویان و دستگیری از آنان شاهد خواهیم بود. 

وی همچنین گفت: مشاوره و مددکاری اجتماعی در زندان ها، مستلزم کسب مهارت‌های حرفه‌ای خاصی و تجربه و دانش مبتنی بر رویکردهای نوین است و در این راه مددکاران مجرب ندامتگاه قزلحصار با تقویت روحیه و ارتقای انگیزه خدمت و تعهد جهادی به کمک مددجویان و خانواده‌های آنان می‌شتابند و خدمات شایسته‌ای ارائه کرده اند. 

حیات الغیب ضمن اشاره به لزوم گسترش زمینه‌های حرفه آموزی مددجویان تصریح کرد: عدم داشتن مهارت و نیز بیکاری یکی از معضلات جامعه است که می‌تواند فردی را به راه‌های خلاف بکشاند، از این رو بایستی تا حد ممکن تمام نیروها و امکانات را بسیج کنید تا زندانی در داخل زندان با حضور در کارگاه‌ها یا اشتغال نشسته داخل اندرزگاه، حرفه‌ای یاد بگیرد و پس از آزادی وارد بازار کسب و کار شود. 

مدیرکل زندان‌های استان تهران اقدامات انجام شده در ندامتگاه قزلحصار، به ویژه در بخش اشتغال را مثبت ارزیابی نموده، گفت: با تلاش شبانه روزی کارکنان بهداشت و درمان، این زندان یکی از زندانهای موفق درکنترل بیماری کرونا بوده است

بنا به این گزارش، مدیرکل زندان‌های استان تهران در بازدید هشت‌ساعته از این ندامتگاه، با مددجویان و کارکنان نیز به گفتگو پرداخته، در خصوص رفع مشکلات مطرح شده، دستورات لازم را صادر کرد.

مدیر کل زندان‌های استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر