کد خبر: 1027849 A

مدیرکل زندان های استان تهران:

حیات الغیب در بازدید سرزده از بازداشتگاه اوین، با مددجویان دیدار نموده و درخواستهای آنان را که اغلب قضایی بود، بررسی و دستورات لازم جهت پیگیری صادر کرد..

به گزارش ایلنا، سید حشمت اله حیات الغیب مدیر کل زندان های استان تهران گفت: با اجرای  طرح غربالگری پرونده قضایی مددجویان که از برنامه های تحولی قوه قضاییه بوده و مورد تاکید ریاست سازمان زندان ها نیز است، وضعیت اغلب زندانیان در اسرع وقت رسیدگی و ارفاقات قانونی به افراد واجدالشرایط اعطا می شود که خوشبختانه  در استان تهران با تعامل مراجع قضایی، اقدامات ارزشمندی صورت گرفته است. 

سیدحشمت اله حیات الغیب تاکید کرد: مجتمع قضایی ویژه زندانیان بازداشتگاه اوین نیز افتتاح شده تا ضمن کاهش آمار اعزام به مراجع قضایی که ممکن بود آثار سوء و آسیب های مختلف داشته باشد، زندانی به راحتی با قاضی خود در ارتباط بوده و جلسات دادرسی سریعتر برگزار  می شود. 

وی ضمن تقدیر از تلاش های کارکنان بازداشتگاه به ویژه بخش قضایی گفت: اقدامات صورت گرفته بر مبنای ارتقای حقوق شهروندی بوده و تلاش می شود زندانی از تمام ارفاقات‌ و تاسیسات حقوقی که قانون برایشان پیش بینی کرده، بهره مند شوند. 

مدیرکل زندان‌های استان تهران با تاکید بر ضرورت رسیدگی به درخواست‌های زندانیان و کمک به آزادی آنان گفت: بیشتر این بازدیدها در ایام تعطیل با هدف بررسی وضعیت زندانها، امور رفاهی و بهداشتی مددجویان و همچنین رسیدگی به مشکلات و بررسی راهکارهای موجود صورت می گیرد. 

این خبر می افزاید: مدیر کل زندان های استان، با مددجویان و کارکنان شیفتی  گفتگو نموده، وضعیت ارائه خدمات در همه حوزه های زندانبانی ، امکانات بهداشتی و درمانی  را بررسی کردند.

مدیرکل زندان های استان تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر