کد خبر: 1026599 A

محمدی:

مدیرکل امنیتی استانداری تهران با اشاره به افت دما در روزهای آینده و پیگیری جهت کاهش قطعی برق در سطح استان تهران از شهروندان خواست در مصرف گاز و برق صرفه جویی کنند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، محمدکرم محمدی در جلسه کمیته امنیتی شورای تامین استان تهران با اشاره به برخی خاموشی های اخیر در سطح تهران و شهرستان های تابع اظهار داشت: با هر قطعی برق خساراتی به بخش های مختلف از جمله سرورها، پایش تصویر، نانوایی هاو غیره وارد می شود؛ لذا جلسه ای با حضور کمیته امنیتی استان تهران، شرکت تولید و توزیع برق کلانشهر تهران و شرکت نفت و گاز تهران جهت هماهنگی میان امور تولید و توزیع برق و سوخت رسانی به نیروگاه ها برگزارشد.

وی افزود: اطلاع رسانی شفاف از طریق سخنگوی دولت و رسانه ملی در قالب یک محتوای مناسب می تواند در مدیریت کردن این معضل موثر باشد.

مدیرکل امنیتی استانداری تهران با اشاره به افت درجه حرارت در روزهای آینده خاطرنشان کرد: با پیگیری های انجام شده قطعی برق در سطح استان تا حدودی کاهش می‌یابد‌ و از شهروندان می خواهیم ضمن صرفه جویی در مصرف گاز، در افزایش توزیع برق و کاهش قطعی برق با خاموش کردن حتی یک لامپ و یا کم کردن شعله گاز همکاری کنند.
مدیرکل امنیتی استانداری تهران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر