کد خبر: 1025684 A

در شب شهادت حضرت فاطمه (س):

​رئیس سازمان زندان‌ها در شب شهادت حضرت فاطمه (س) در خانه یکی از همکاران و همچنین یکی از زندانیان حضور و با خانواده ایشان دیدار نمود.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان‌ها که برای بازدید از زندان‌های خراسان رضوی و شمالی در شهر مشهد مقدس حضور داشت در آخرین برنامه این سفر در منزل یکی از همکاران متوفی و همچنین یکی از زندانیان حافظ قرآن حضور یافت و با خانواده آنان دیدار و گفتگو نمود. 

رئیس سازمان زندان‌ها در منزل همکار مرحوم آقای اکبری ضمن برشمردن ویژگی‌های بارز اخلاقی وی، خدمت در زندان را دستگیری از انسان‌های آسیب دیده عنوان کرد و به فرزندان وی توصیه کرد مهمترین کار شما برای زنده نگه داشتن یاد و خاطره پدر ادامه تحصیل و الگو قراردادن پدر به عنوان یک انسان درستکار و با اخلاق حسنه خواهد بود. 

رئیس سازمان زندان‌ها همچنین با حضور در منزل یکی از زندانیان که در زندان حفظ قرآن کریم را آغاز نموده است با خانواده وی دیدار و از وضعیت آنان اطلاع یافت. 

حاج محمدی در این دیدار خطاب به فرزندان زندانی گفت: آینده هر فرد در دست خود اوست و شما می‌توانید با توجه جدی به تحصیل و استقامت در برابر مشکلات، این روزهای سخت را جبران کنید. 

رئیس سازمان زندان‌ها در حین گفتگو با پسر نوجوان این زندانی و با اشاره به عکس سردار سلیمانی که توسط فرزند این مددجو بر دیوار نصب شده بود از او پرسید: علت علاقه‌ات به سردار چیست؟ که در پاسخ فرزند وی استقامت آن شهید در مسیر حق را به عنوان ویژگی بارز وی عنوان نمود. 

حاج محمدی اظهار داشت: خیلی از انسان‌ها بودند که در زندگی دچار مشکلات بودند اما با تصمیم و اراده درست توانستند ضمن غلبه بر مشکلات آینده خوبی برای خود رقم بزنند. 

در این دیدار به دستور رئیس سازمان زندان‌ها امکان تماس تصویری زندانی با خانواده فراهم شد و آنان به صورت تصویری با پدر دیدار کردند. 

شایان ذکر است این زندانی در مدت حضور در زندان شروع به یادگیری و حفظ قرآن کرده است و هم اکنون حافظ ۵ جزء قرآن کریم است.

رئیس ‌سازمان زندان‌ها
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر