کد خبر: 1025477 A

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف ۵ میلیارد ریال کالای قاچاق از مغازه‌ای در حوالی خیابان جمهوری خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «سعید راستی» بیان داشت: روز گذشته خبری مبنی بر اینکه مالک مغازه‌ای در حوالی خیابان جمهوری، مقدار فراوانی کالای قاچاق دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت. 

وی عنوان کرد: با شناسایی هویت مالک مغازه و نشانی دقیق آن تیمی از ماموران به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد، خبر صحت داشته و مقادیر فراوانی تجهیزات رادیویی در این مکان دپو شده است. 

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل مغازه اخذ شد. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازدید از داخل مغازه ۷۰ عدد تجهیزات رادیویی فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف و متهم به قاچاق بودن کالاهای کشف شده معترف شد. 

سرهنگ راستی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۵ میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: کلیه اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل شد. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر