کد خبر: 1025475 A

محمدمهدی حاج محمدی:

​رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در دیدار با استاندار خراسان رضوی گفت: زندان فقط مساله قوه قضائیه نیست بلکه مربوط به همه دستگاه هاست و مستلزم کمک و همکاری همگانی است چرا که ایجاد زیرساخت‌ها و فضاهای مناسب و کافی نقش محوری برای اصلاح و تربیت دارد.

به گزارش ایلنا، محمد مهدی حاج محمدی با اشاره به اهمیت توجه به خانواده زندانیان گفت: عمده نگرانی ما موضوع خانواده زندانیان است که به واسطه حضور سرپرست در زندان در معرض آسیب قرار دارند. 

وی با بیان اینکه نگاه به خانواده زندانی باید تغییر کند گفت: در زمینه ایجاد اشتغال نشسته برای زندانیان و خانواده آن‌ها نیازمند حمایت نهادهای مختلف از جمله بخش خصوصی هستیم. 

وی در پایان گفت: نمی‌خواهیم در زندان‌ها صرفاً از افراد نگه داری کنیم بلکه باید طوری عمل کنیم که زندانی پس از آزادی بتواند سعادتمندانه به آغوش خانواده و جامعه برگردد. 

استاندار خراسان رضوی نیز با اشاره به وضعیت اعتبارات استان گفت: علیرغم کمبود بودجه باید به موضوع زندان بطور ویژه نگاه کرد. 

وی از آمادگی استانداری برای کمک به پیشبرد پروژه‌های عمرانی و انتقال زندان مرکزی مشهد و طرح‌های حمایتی زندان‌های خراسان رضوی خبر داد. 

در این جلسه مدیرکل زندان‌های خراسان رضوی گزارشی از وضعیت زندان‌های استان و اعتبارات مورد نیاز ارائه کرد.

رئیس سازمان زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر