کد خبر: 1025028 A

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ از کشف ۷ میلیارد ریال کالای قاچاق از انبار ساختمانی مسکونی در شهرک گلستان خبر داد.

به گزارش ایلنا، سرهنگ «سعید راستی» بیان داشت: روز گذشته خبری مبنی بر اینکه مالک ساختمانی مسکونی در شهرک گلستان، مقدار فراوانی کالای قاچاق در داخل انبار ساختمان دپو و جمع آوری کرده است، بررسی موضوع در دستور کار تیمی از ماموران پلیس امنیت عمومی تهران قرار گرفت. 

وی عنوان کرد: هویت مالک ساختمان و نشانی دقیق آن شناسایی شد و تیمی از ماموران به نشانی اعلامی اعزام و مشخص شد، خبر صحت داشته و مقادیر فراوانی تجهیزات جانبی کامپیوتر در این مکان دپو شده است. 

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران ابراز داشت: نتیجه تحقیقات انجام شده به مرجع قضائی منعکس و دستور دستگیری متهم و بازرسی از داخل انبار ساختمان اخذ شد. 

این مقام انتظامی تصریح کرد: در بازدید از داخل انبار ساختمان ۲۰۲ دستگاه جانبی کامپیوتر فاقد بارنامه و مجوزهای گمرکی کشف و متهم به قاچاق بودن کالاهای کشف شده معترف شد. 

سرهنگ راستی با بیان اینکه کارشناسان ارزش ریالی اموال کشف شده را ۷ میلیارد ریال برآورد کرده اند، افزود: کلیه اموال کشف شده به سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی تهران تحویل شد. 

وی در پایان خاطر نشان کرد: با تکمیل تحقیقات پلیسی، متهم برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شد.

رئیس مرکز عملیات پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر